Přejít na výpis diskuzí

Jak se krotí krokodýli

FILM 4.3.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super

    Podle mě je to vůbec nejlepší český film v novodobé historii. Kam se hrabou "Jak vytrhnout velrybě stoličku" a další stejně staré filmy, které novou generaci už nemohou nějak silněji oslovit. Ať paní režisérka pokračuje. JE TO SUPER!!!
  • Bída

    Příšerné obsazení: Holubová, Mádl, Krečmarová, Štěpánová. Jak může někdo Tomáše Holého nahradit MÁDLEM? Krize, krize. Bohužel ani pan Postránecký se mi v tomto filmu nelíbil. To měl být otec Luboše? A to co mělo být vtipné,tak bylo uměle vytvořené. Kam se poděli paní Preissová, pan Němec, pan Karlík? Tak skvostně zahraný film jako Jak vytrhnout velrybě stoličku, Jak dostat tatínka do polepšovny nebo S tebou mě baví svět jsem už neviděla. Jak je to možné? Nejspíš je to herci, lidmi ale i dobou (a to mi je 20). Dneska už nejspíš nikdy nevznikne podobně krásná rodinná komedie ve stejném duchu. Hezký film je dneska opravdu vzácností. Dříve se lidi z filmové branže nejspíš více snažili a dávali do toho srdce. Poslední dobou mi většina filmů přijde pouze zamerikanizovaná a komerční.
    • Jenom tak pro informaci to je "Kretschmerová" ne "Krečmarová"
  • Opravdu propadák

    Ach ach, tak tento film je propadák. Nemá s Velrybou, Polepšovnou ani s filmem S tebou mě baví svět nic společného. Hrůza. Už to obsazení. Cožpak může někdo nahradit skvělé herce Preissovou, Němce, Holého a Karlíka? Ani náhodou. Když jsem četla knihu Jak Anděla viděla anděla, podle které se film točil, byly moje představy úplně jiné. Kdyby se film alespoň točil ve stejném duchu... Kam se poděl starý venkovský bodrý děda, ke kterému by každé vnouče rádo jelo na prázdniny? Kam se poděla starostlivá maminka? Tento film měl vzniknout buď mnohem dříve a se stejnými herci nebo už vůbec ne. Pokud paní Poledňáková chtěla točit nový film, měla si vymyslet jiný příběh (jiná jména, jiné profese...)Takhle to skoro vypadá, že se paní Poledňákové nechtělo vymýšlet něco nového. Kniha Jak Anděla viděla anděla je oproti úděsnému filmu krásná. Nechápu jak něco takového mohla natočit stejná osoba, která psala knihu. *9* *9*
  • aneticekzombicek

    hmm....

    mno tak já osobně si myslím,žhe je to celkem povedený film a nechápu,proč by to bez Tomáše Holého nemělo být ono!!!! *7* *7* *5* *4* *3* *5*
  • Nic moc

    Taky jsem z toho nijak nejásala,není to sice nejhorší film,ale nijak extra dobrej se mě taky nezdá...."Jak vytrhnout velrybě stoličku,, a "Jak dostat tatínka do polepšovny,, byly podle mě nepřekonatelné a naprosto bezkonkurenční filmy,která měli děj,ale tohle jejich takzvané pokračování se opravdu moc nezadařilo...všechno to postrádá pointu...Bez Tomáše Holého to prostě není ono,možná kdyby žil a byl by ochoten hrát tak by se ten film předchozím vyrovnal,ale takhle asi ne.....prostě bez Tomáše to není ono *9* *9* *9*
  • bombastiko

    Už dlouho jsem se tak nepobavil jako u filmu jak se krotí krokodyli bombastický film nejlépe roli podle mě zvládli Pepe Vojtek a Jirka Mádl
    • Re: bombastiko

      Pepe Vojtek ať se drží svého řemesla a za kameru na delší dobu ať raději neleze. Připadal mi tady hodně umělý a nepřirozený. Vůbec mi tu nesedl!
      • Tak si stěžuj u toho kdo napsal scénář a u režisérky
  • film

    *3* je to upe super film fakt bezva
  • O filmu

    Teda upřímně, nějaká zvláště nadšená jsem z toho nebyla.... *9* *9* *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit