Přejít na výpis diskuzí

Bacha, kouše!

FILM 9.7.2009 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    Tohle je úplně bomba super film/horor *14* *14*
    Nesnáším ten moment, když umře Chip. Sama bych ji zavraždila -_- *13* *16* myslela jsem, že vybouchnu!
    Ale doporučuju všem shlédnout, mně už se to zalíbilo na poprvé, půjčila jsem to kámošce a koukaly jsme se na to na lyžáku, ve tmě :D Super! Ale pokud nemáte rádi nahotu atd ve filmech, tak si ten moment přetočte :D
  • Myslela sem ze se rozbrecim Chudák Coliin! :(( ale uzasnej film ! Megan jen nejuzasnejsi))!Ale ten nazev cesky se hodi Bacha Kouše! prootze megan je tma naprosto sexy jako vzdy a je z ni dabel a pozira kluky takze Bacha Koušu! :D chapete :D
  • Jak tu řešíte to s tím přívěškem...Podle mě když jí to strhla, tak tý Jennifer došlo, že je něco špatně a "zasekla se" proto přestala levitovat. Pak tam byl přeci ten záběr, jak byly malý na písku a byly ještě kamarádky. Tak si asi uvědomila, jak se chová, ale už bylo pozdě... Jinak někdo kdo jste tu přihlášenej - přidejte mezi postavy Johnnyho Simmonse jako Chipa...myslím, že tam byl docela hlavní :)
  • Nevíte někdo, jak se jmenuje ten Colin pravím jménen?..Nikde jsem ho nenašla, ale třeba jsem se jen šptatně koukla, poradíte, děkuji.. *4*
    • Kyle Gallner se jmenuje ;)
  • Je dobrej

    Ahoj všichni film je pěkný až na tu trapnou scénu když zabije Fox toho údajně největšího kluka ze třídy proč když ho najde učitel ta ho ožírá srnka to je snad kravina.Jinak je moc moc fajn. *3* *3*
  • Soundtrack

    Hej vy tady všichni píšete že je k filmu super soundtrack a já ho nikde nemůžu najít *1* Neposlal byste mi někdo prosím odkaz. Moc díky
    • Re: Soundtrack

      http://www.uloz.to/5081737/jennifer s-body-ost-2009-.rar
      mělo by to jít *3*
  • lidush

    děs

    no ja se teď dokoukala na tenhle film....á vubec nechapu, co se vam na tom flmu libi, nerikam, ja mam megan fox rada, i filmy krvaky, a upiry atd....ale tohle je proste kravina....treba to zvraceni...atd....proste, u me tenhle film pohorel...HRUZAAAAA *9*
    • Re: děs

      Taky si myslim :)
  • Nádhea

    Tento film je skvělý!! Nádherný!! Megan je skvělá a Amanda taky... to s tím přívěskem jsem taky nepochopila... no, možná že ji to vážně zaskočilo.... *14* *14* *14* *14* DOPORUČUJU
  • peggy20

    Och

    Luxusní film. Ae trochu sem to nepobrala:) ae ten konec je fakt dobrej:D. :P
  • jak tomu rozumim ja

    mno takze podle me asi jak ta needy te jennifer strhla ten privesek tak mozna to tu jen tak zaskocilo nebo proste nvm *7* je to domotane ale ten konec jak je vyvrazdila byl fakt bozi *1* sice se mi pisnicka libila ale asi bych udelala to stejne xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit