Přejít na výpis diskuzí

Kobra 11

FILM 4.3.2007 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pompeje

    Kobra 11 je nejlepší seriál

    Sbírám z kobry 11 všechno co jde, fotky hudby díly prostě všechno, mám taky na mobilu už asi nejmíň 200 fotek. Kobra 11 je prostě suprová. Když jsem byl malý, tak jsem se na něj díval ale to byla náhoda to byly začátky, bál jsem se toho seriálu, byli mi asi 4 roky a teďka se dívám úplně na všechno. Líbí se mi v kobře 11 Semir Gerkhan (Erdogan Atalay), Chris Ritter (Gedeon Burkhard) a samozřejmě Jan richter (Christian Oliver), a taky se mi tam líbil tom kranich ale jenom trošku (René Steinke). Je tam těch herců víc ale všichni se mi nějakým způsobem líběj, až na 3 herci: André Fux (Mark Keller), Ingo Fischer nevím jak se jmenuje a frank stolte taky nevím jak se jmenuje.
    • tina11

      Re: Kobra 11 je nejlepší seriál

      já taky sbírám všechno ohledně kobry11 a herců z toho seriálku např. třeba v jakých filmech anebo seriálech hráli...taky mám plno dílků nahraných na VSH kazetě a pak DVD, které vycházeli v novinách...ale je to super seriálek *3* *14*
    • Re: Kobra 11 je nejlepší seriál

      Klempirova.k@seznam.cz
    • Re: Kobra 11 je nejlepší seriál

      ahoj ja mam asi 10dvd kobry a ja hledam obrazky kobry 11nemohl bys my je poslat na email prosim posli my fotky co nejdriv
  • Díly seriálu

    Ahoj můžete mi prosím někdo napsat kolik přesně sérií a dílů v jednotlivých sériích má seriál Kobra 11 k dnešnímu dni. Nemám vůbec přehled. Ráda bych si je nějak dala dohromady. Seriál se mi moc libí.
    Děkuji moc *5*
    • Re: Díly seriálu

      podívej se sem určitě to tam najdeš : http://www.afc11.cz/epizody04.php#n eprijemne
    • pompeje

      Re: Díly seriálu

      Jo, tak to nevím, ale jestli chceš vědět kolik dohromady tak nejmíň 500 *10*
  • Kobra 11

    Kobra 11 je nejlepší film na světě.Pořád to sleduju. Nemám ráda když je třeba Jan nebo Semir v nebezbečí jako když byl Jan uvězněnej pod autem nebo ho ta jeho bejvalá přítelkyně topila ve vaně, to sem skoro brečela a bylo mi ho líto. Kobra 11 je prostě super akční film. *15* a líbí se mi Jan Richter-Christian Oliver je tak sladkej hezoun *14*
    • Re: Kobra 11

      ahoj ja taky hodne sleduju kobru 11 a nevis nahodou jak se jmenuje ta pisnicka z dilu na zivot a na smrt jestli jo tak my plis napis jak
      • tina11

        Re: Re: Kobra 11

        tak jestli ještě nevíš jak se jmenuje ta písnička - tak je to názen Mad World - Gary Jules. je to moc pekná písnička. A jestli by jsi chtěla tak ti ji můžu poslat na email a nebo se mi ozvy na Tina11@email.cz. ahojky *3* *3*
  • cobra 11

    vinikající film dívám se na něho skoro pořád a taky na sestřižky na YouTube
    *3* *1* *14* *15* *4* *5*
  • Cobra11

    Nej seriál vůbec,znám každej díl zazpamět:-) *1*
  • Kobra11

    Tento seriál mám hrozně moc ráda a ráda o tomto seriálu sbírám všelijaké informace a obrázky.....Také mám svůj vlastní blog - samozřejmě je o Kobře11....Prostě tento seriál je SUPROVEJ!!!!! *14* *14* *3* Díly můžu vidět i několikrát za sebou, když seriál opakují v telce...... *4* *3* *14* *14* *14*
  • nik011

    the best

    nejlepsi je Ben se Semirem a ty dily.. ♥ :D
  • kordelie

    kobra11

    je to užasný film i když ho dávaj jen jednou týdně gedeon burkhard alias chris ritter je moc hezkej semir gerkhan se zase líbí mojí sestřenici a o chrisovy se mi teď zdá každou noc pořád dokola a pořád je to ten nejhezčí herec pod sluncem a nemusíte hned všichni řikat že je hnusnej vaši oblíbenci taky nejsou dokonalí *13* jinak moc bezva film fakt *14* *14* *14* *14* *14* jo a ještě něco k chrisovy pokud se mu na fotce líp podíváte do očí poznáte v nich že je to moc milej herec já ho miluju *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • katika4848

    BABA

    MAM VELMI RADA SERIAL COBRA 11 A NAJ NOVSIE DIELY POCUVAM V NEMCINE...
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *3* *3* *3*
  • fanoušci erdogana

    http://www.super.cz/celebrity/erdog an-atalay?registerFan=1#fans Prosím staňte se erdoganovi fanoušky a dostaňte ho tak na vyšší místo.díky. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit