Přejít na výpis diskuzí

Kobra 11

FILM 4.3.2007 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kobra11 v TV

    Ahojky...tak přesné datum vysílání Kobry11 na TV NOVA začíná 21. 4. 2008 od 20:00 a je to 11. řada.....po boku Semira se tu objeví Gedeon Bukhrad alias Chris Ritter a zde se rozloučíme s Tomem *9* *9* Já už jsem tyhle ty díly viděla TV Markíza a díly moc hezké... *3* *14* *1* *3*
  • Prosííím

    Chtěla bych vás strašně , ale strašně moc poprosit o název písničky , nebo případně download (tím líp) která byla v kobře 11 , série XII , první díl . Hrála tam u toho videa či co to bylo s tou holkou ...Prosíííím! Kdyžtak se ozvěte na mail Denca44@seznam.cz . Děkuji moc a strašně , strašně Vás prosím *9*
  • sarkach

    Nasazení týmu

    To jsou blbý díly - myslím to nasazení týmu , protože tam hraje nějaká kráva a nějakej postíženej maník.Já alespoň sleduji Kobru 11 na Nově pondělí večer a Kobru 11 mám na dvd ! *3*
  • kataabara

    Rittrova smrt

    Dnes byla Kobra zase smutná hlavně ten konec. Semir zase přišel o dalšího parťáka. *9* *9* *16* *5* *13*
  • Noví díly

    Máš pravdu vcera to bylo smutné ta smrt jeho partaka, ale zas budou nový díly a ty jako všechny díly kobry 11 které jsem videl budou stát za to se na ně dívat. Škoda že tu Kobru nedávaj častejc.
  • dnešní Kobra

    pls nemáte někdo tu písničku nebo neznáte autora toho songu, jak zpívá v dneším díle ta kapela ? .. komm mit mir myslim ež se jmenuej bo tak nějak? .. pls icq kdyžtak 191631096 bo mail
    • sandralombardi

      Re: dnešní Kobra

      jj tu pisničku znám KOMM MIT MIR .Bohužel taky jsem ji všude hledala.
  • jan

    Nevíte někdo co se stalo s Janem ?Jesi umřel nebo odešel?Moc děkuju
    • Re: jan

      Ahojky,neboj se,Jam nezemřel,četla jsem,že musel v seriále náhle odjet do Hollywoodu.Takže odešel
      Ahojky *3*
  • Nova kobra

    Bavi Vas nova Kobra 11 co byva kazde pondeli vecer??

    Souhlasite semnou ze uz to NENI tak supr jak to byvalo...?
    Uz ta znelka tam neni,ta mi chybi ze vseho nejvic... *9* *9*
    • lucibus

      Re: Nova kobra

      mno jasně že baví....všchny díly kobry sou nej....já koukám když to jde furt na ní *5*
    • verinka72

      Re: Nova kobra

      Super to je furt(ale ta znělka mě taky štve)ale taky mi vadí že s z toho stává scifi akčnák *3* *7*
  • c

    Nevíte prosímvás někdo jestli se da podívat na internetu na poslední díl díky
    • Re: c

      Na youtube sou uplně všetky díly,ale v němčine *3*
  • kobra11

    dost dobrej film, nejrači mám Toma Becka a ten tam hraje Bena *14* *14* *4*
    • Re: kobra11

      SOUHLAS!!!!! :-) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit