Přejít na výpis diskuzí

Kruh

FILM 4.3.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucikxd

    Nwm...

    Ahojky,trochu tenm horor celej nechápu,ona vytvoří tu kopii a tim je to celý vyřešený?? *9*
    • antidicaprio

      Re: Nwm...

      ona udělaqla kopii a tím vlastně pomohla samaře se šířit.
  • -keemii-

    *

    z tohohle hororu mam fkt vítr :-D ani nvm proc ae dva mesice sem se potom bala chodit sama po tme v byte .:-D bala sem se i na zachod :-D
    • Re: *

      No tak to nejsi sama,já se taky bála snad 3 mesíce chodit v noci na záchod-raději jsem to zadrzela-tak moc jsem se bála *9* ,a kdyz to bylo opravdu akutní,tak jsem v celým bytě rozsvítila světla a pak jsem mohla jít...ale i tak jsem se dost bála...a jsem ráda ze nejsem jediná *15* ,ale vim ze uz bych se na ten film nikdy nepodívala *13* ,jo byl zajímavej,ale nebudu riskovat *1* *1* ...nejhorší pro mě bylo,jak vylejzala z tý studny..a pak z televize *7* *7*13*
  • Kruh

    Co když uvidím to vydeo a umřu? *8*
    • _t_e_r_u_s_k_a_

      Re: Kruh

      Umřeš !!! To si piš... já sem to viděla a představ si že sem umřela !!! *15*
      • Re: Re: Kruh

        blbost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! nevěřte ji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *13* *10*
        • Re: Re: Re: Kruh

          ty seš magor asi ji budu věřit víš !! *15* *15* *15* *15*
    • gena-stanley

      Re: Kruh

      Ne..to fakt neumřeš..=o)..dyť je to jenom film!!! *13*
  • kiki.nnka

    KiKi-Na

    Nejlepší horor co znám *14*
  • mystery19

    Nej!

    Nejlepší horor na světě!! Je strašidelný, tajemný, zkrátka má úžasnou atmosféru! Znám ho skoro nazpaměť. Můj nejoblíbenější film... *1*
    • Re: Nej!

      Hej lidi me to jako horor moc nepripada spis se mi to zda jako smutne kdyj ta holka zemre v te studny..strasidelne tam v tom filmu asik nejvic je jak ona lezez te televize brrrrrr *15* *15* *15* *15* *15* *3* *3* *3* ale ja sem se divala v tom filmu na tu kazetu tak potom zazvonil telefon s neznamim cislem ja sem to strachy bez sebe zvedla a ..... *9* *3* nebyla to SDamara byl to muj tatka *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* tak se mejte zatim ahojky *15* *15*
      • Re: Re: Nej!

        *5* *5* *5* *5* *5* *5*
        • lilientown

          Aňuška

          Ahojky já jsem ten film taky viděla a to jemi teprve 11.A bojím se ještě teď i když už jsem to 3 měsíce neviděla.
          Když se v noci vzbudím,dívám se,jestli náhodou nesedí na židli jako u tý holky na začátku.Taky strachy nechodím na záchod.
          Jsem z toho zralá na psichyatra. *1* . Ale co,to k tomu koneckonců patří. *14*
          úža horor
          • Re: Aňuška

            ja se bojim jit na záchod pak se bojim koukat sama na televizi a bojim se koupat! *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit