Přejít na výpis diskuzí

Láska nebeská

FILM 4.3.2007 16:49
  27 příspěvků

Láska nebeská, nová romantická komedie ve stylu Čtyři svatby a jeden pohřeb, Notting Hill a Deník Bridget Jonesové, nás zavede do současného předvánočního Londýna, kde se odehraje příběh skládající se z mnoha nádherných milostných historek - někdy romantických, někdy smutných, někdy pošetilých. Žádná nepostrádá svůj osobitý humor. Všude, kam se podíváte, způsobuje láska chaos. Od nově jmenovaného ministerského předsedy, který se zamiluje 30 vteřin poté, co vejde do úřadu na Downing Street, až po smolařského prodavače sendvičů, který nemá s ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ne sám

Jen jedno k tomuhle filmu můžu říct. Na tenhle film by se nikdo nikdy neměl dívat sám.....
    • Re: ne sám

já na to koukam sama a o neprijde mi to moc horsi, nez kdyz na to koukam s nekym;)
  • mamikalka

nn

fact romantickej filmm
    žuuužo doporučuju všem co maj rádi love filmi *1* *14* *4*
  • Billy Mack

Billy Mack je super hlavně jeho hlášky vždycky se musím smát *1*
  • roselafendo

láska nebeská

Bezvadnej film. Nejlepší je vidět ho před Vánocema, má to pak tu správnou atmosféru! *15*
    • lildinka

láska nebeská

hugh jako pan premier je tam naprosto dokonalej, jeho tančící zadeček je ta nejkrásnější věc na světě *14* *14* *14* *14*
      • ei123

Re: láska nebeská

Souhlasim hugh je tam naprosto dokonalej. *14*
  • Ahoj, prosím vás, nevíte někdo jak se jmenuje herec, který hraje desetiletýho Sama? Předem dík *5* *3*
    • A je tam úplně úžasnej!!! Taková škoda, že už mu je 21... Sam je strašně roztomilej, jeho běh letištem a totální bezprostřednost mě naprosto uchvátily, takovýho kluka bych si přála....
      A věřím, že Tom není o nic horší *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re:

Thomas Sangster.
  • film pro všechny

Skvělý film a nejenom pro ženy!!! Je humorný i smutný, s dobrým hereckým obsazením...Vřele doporučuji všem pro zlepšení nálady i zamyšlení!!! Po min. deseti shlédnutích se mi ještě neomrzel. *14*
  • skvělej film

Je to jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděla. Skvělé obsazení... Billy Mack alias starej rocker je fakt super. A ty hlášky... Vřele doporučuju *4*
    • Re: skvělej film

Jo, ten Billy Mack je super XD
      Moderátor: Nejlepší holka, cos kdy měl?
      Billy Mack: Britney Spears.
      M.: Fakt? Páni!
      BM.: Ne, to kecám.
      M.: Dobrá...
      BM.: Byla děsná.
      Nebo
      "Děcka, dám vám jednu dobrou radu. Nekupujte drogy. Staňte se hvězdou a budou vám je dávat zadarmo..."
  • Aký je to film?

Tento film je absolútne skvelý. Môžem si ho púšťať stále a nikdy sa mi nezunuje.Milujem hlavne Billieho Macka a Jimiho (toho spisovatela). Chybu nemá ani Sam a Natalie.Odporúčam. *4* *4* *4*
    • Re: Aký je to film?

Máš stejnej vkus! Ti dva jsou nejlepší!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit