Přejít na výpis diskuzí

Láska nebeská

FILM 4.3.2007 16:49
  27 příspěvků

Láska nebeská, nová romantická komedie ve stylu Čtyři svatby a jeden pohřeb, Notting Hill a Deník Bridget Jonesové, nás zavede do současného předvánočního Londýna, kde se odehraje příběh skládající se z mnoha nádherných milostných historek - někdy romantických, někdy smutných, někdy pošetilých. Žádná nepostrádá svůj osobitý humor. Všude, kam se podíváte, způsobuje láska chaos. Od nově jmenovaného ministerského předsedy, který se zamiluje 30 vteřin poté, co vejde do úřadu na Downing Street, až po smolařského prodavače sendvičů, který nemá s ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aký je to film?

Tento film je absolútne skvelý. Môžem si ho púšťať stále a nikdy sa mi nezunuje.Milujem hlavne Billieho Macka a Jimiho (toho spisovatela). Chybu nemá ani Sam a Natalie.Odporúčam. *4* *4* *4*
    • Re: Aký je to film?

Máš stejnej vkus! Ti dva jsou nejlepší!
  • film pro všechny

Skvělý film a nejenom pro ženy!!! Je humorný i smutný, s dobrým hereckým obsazením...Vřele doporučuji všem pro zlepšení nálady i zamyšlení!!! Po min. deseti shlédnutích se mi ještě neomrzel. *14*
  • lieblinka

Láska nebeská

Naprosto skvělej film,vždycky mi zlepší náladu a Colin Firth je tam uplně úžasnej. *14* *14*
  • Billy Mack

Billy Mack je super hlavně jeho hlášky vždycky se musím smát *1*
  • názor

Rozkošná romantická komedie, nejlepší je, když se na ní díváte o Vánocích...má to pak správnou atmosféru *14*
  • vampirediariesstefansalvatore

LN <3

tenhle film úplně miluju...koukám se na něj vždycky 2x do týdne...hrozně moc miluju Aurelii...vždycky brečim když jí Jamie přijde požádat o ruku...boože...vždycky bulim jako malý dítě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ... tenhle film je nejlepší....a nikdy se mi nezhnusí....dneska večer opět zapínám.. *14* *14* *14*
  • ruth

:-)

Nejkrásnější Vánoční film!!!!
    Miluju ho, dokázala bych se na něj dívat pořád !!! ;) *14* *14* *14* *14*
  • Nejlepší byl Sam *1*
  • Skvělej film..Hugh Grant opět úžasnej :)
  • Super popis- ještě kdyby tak nebyl zkopírovanej z ČSFD.cz! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit