Přejít na výpis diskuzí

Láska nebeská

FILM 4.3.2007 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skvělej film

    Je to jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděla. Skvělé obsazení... Billy Mack alias starej rocker je fakt super. A ty hlášky... Vřele doporučuju *4*
    • Re: skvělej film

      Jo, ten Billy Mack je super XD
      Moderátor: Nejlepší holka, cos kdy měl?
      Billy Mack: Britney Spears.
      M.: Fakt? Páni!
      BM.: Ne, to kecám.
      M.: Dobrá...
      BM.: Byla děsná.
      Nebo
      "Děcka, dám vám jednu dobrou radu. Nekupujte drogy. Staňte se hvězdou a budou vám je dávat zadarmo..."
  • Ahoj, prosím vás, nevíte někdo jak se jmenuje herec, který hraje desetiletýho Sama? Předem dík *5* *3*
    • A je tam úplně úžasnej!!! Taková škoda, že už mu je 21... Sam je strašně roztomilej, jeho běh letištem a totální bezprostřednost mě naprosto uchvátily, takovýho kluka bych si přála....
      A věřím, že Tom není o nic horší *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re:

      Thomas Sangster.
  • roselafendo

    láska nebeská

    Bezvadnej film. Nejlepší je vidět ho před Vánocema, má to pak tu správnou atmosféru! *15*
    • lildinka

      láska nebeská

      hugh jako pan premier je tam naprosto dokonalej, jeho tančící zadeček je ta nejkrásnější věc na světě *14* *14* *14* *14*
      • ei123

        Re: láska nebeská

        Souhlasim hugh je tam naprosto dokonalej. *14*
  • mamikalka

    nn

    fact romantickej filmm
    žuuužo doporučuju všem co maj rádi love filmi *1* *14* *4*
  • ne sám

    Jen jedno k tomuhle filmu můžu říct. Na tenhle film by se nikdo nikdy neměl dívat sám.....
    • Re: ne sám

      já na to koukam sama a o neprijde mi to moc horsi, nez kdyz na to koukam s nekym;)
  • Nej

    je to super film... ráda se na něj dívám, a nejlepší je ten premiér (Hugh Grant)fakt taky doporučuju! *14* *3*
  • Prosím vás jak se jmenuje ta písnička co tam zpívá ta holčička za kterou pak běží ten Sam..? prosím o brzkou odpověď..děkuji :)
    • ta písnička se jmenuje: All I Want For Chrismas Is You
      *3* *15* *1* *14*
    • All I want for christmas
  • kirushka97
    Nejlepší romantická komedie !!!!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit