Přejít na výpis diskuzí

Ledové ostří

FILM 4.3.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    Jak na té olympiádě ve Francii bruslili, jak ji házel do vzduchu - to bylo KRÁSNÉ! Ale ten trénink - jak padala na led- to muselo bolet...
  • prosba

    prosim vas htela bych se zeptat na ledove ostri 1 jak se jmenuje ta pisnicka jak na ni tancovali ze zacatku jede nejaka motorka nebo auto jo a jeste jak tam jeden chlap zpiva šup sup boom *14* *3* *14* *7* *9*
  • Re: Re: prosba

    prosim vas chtela bych se zeptat ja se jmenovala ta posledni pisnicka jak na ni tancovali na te olympiade. ze zacatku jede nejeka motorka nebo tak nejak moc prosim???!!! *8* *4*
  • Re: prosba

    podívej se do minibazaru nebo do csfd.cz bazaru,
  • luciq-dc

    Re: -

    Já se spíš divila u tý holky ..
    nejlepší je ten původní dabing .. ten uječenej hlas mi k ní prostě sedí *15*
  • kufulka

    Re: film

    Jj souhlasím geniální film :)
  • xaloe

    film

    ten film je super se vsim vsudy a ma i super obsazeni nemohl sem se vynadivat...
  • rpattz

    -

    Ten film sem si s mamčou pouštěla už v 5ti letech. Znám ho uplně nazpaměť a zrovna teď ho dávali na Nově. Jak sem se divila když Douga nadaboval někdo jinej =(
  • ..

    good film
  • mamikalka

    nmj

    ten film je super *14*
  • prosba

    Milí fanoušci, mám velikou prosbu.Pro svoji maminku sháním film Ledové ostří,ale jak jsem zjistila,nikde není k dispozici. Nebyl by někdo ochotný film zapůjčit,případně přehrát? Díky M.Žirovnická
  • marta800

    Písničky

    Chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo , písničky z tohoto filmu jsou hezký písničky a mě nejdou sehnat tak mi když tak dejte vědět děkuji moc :) P.S film je uplně boží

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit