Přejít na výpis diskuzí

Let 29

FILM 4.8.2008 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdysi jsem to viděla v televizi a moc se mi to líbilo. Nevíte, kde bych to mohla stáhnout zadarmo?
  • Jackson :P♥

    Žeru Jacksona! :P :D A já celej seriál myslela že Jackson je jeho méno a v tom posledním díle sem čuměla jak puk! :D Miluji ho.. A škoda že to nemá víc serií abych na něj mohla koukat dýl ;D♥
  • lenniesenka

    ...

    Nejlepší byl Nathan *14* a "dvojice" Jackson-Taylor, a z dílů se mi líbil, ten kde slavili "Pohodičku":D kde hrál Jackson na kytaru *1*
  • arti68

    eric a taylor

    mně by zajímalo v jakém díle odchází eric a taylor ho tam objímá a brečí děkuji za odpověď *7*
  • ALLEN ALVARADO

    já mám rád allena alvarada (lexe) já ten seriál žeru je to supeeeeeer *14* *1* *3*
    • Re: Corbin Bleu

      Nathan je nejlepší *3*
  • neregistrovana

    Ahoj lidi kolik sérií má let 29 prosím?? Na www.serialy.sleduj.org/ jsou online 2 serie akorat se musite zaregistrovat.ZTM paa *4*
    • Re: neregistrovana

      týjo díky já to nemohla nikde najít *1*
    • Re: neregistrovana

      Let 29 má 3 série *4*
    • lucisek02

      Re: neregistrovana

      Plsss jak se tam mužu kouknout online jsem zaregistrovaná a ted nwm co
  • let 29

    supr *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *9* *3*
  • Čau holky

    Čau už jste někdo viděli celou serii letu? protože starší kámošky mi říkali že už to tak před 2 rokama chodilo ale to sem se na to jěště nedívala *9* a koho máte nejraději?já asi Jaksona ho uplně žeru *1*
    • _te_ryy_

      Re: Čau holky

      To nejsi sama *14*
  • lucinkael

    :))

    Ahojky fandová letu 29:)
    Chtěla jsem se jen zeptat jestli máte let 29 na DVD nebo jste si to někde stáhli.........jen jestli byste mi třeba nechtěli na mejl napsat kde?PRosííím:(:(:(
    Lucie.Antoso va@seznam.cz
  • ahs3

    já nikdy ho nikdy neztihnu vidět od začátku *9*
    • lucinkael

      Re: Bé

      Já taky ne,ale už si to budu hlídat!:)Jinak tenhle díl,co byl teď v pátek byl moc moc moc dokonalej:))<3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit