Přejít na výpis diskuzí

Let 29

FILM 4.8.2008 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sharkamellita

    helping

    zdarec,let 29 je naprosto bombovej seriál, ale propásla sem poslední díl *9* *9* nevíte někdo,jak skončil? *3* plsky napište ,všem díky předem*3*
  • ahs3

    já nikdy ho nikdy neztihnu vidět od začátku *9*
    • lucinkael

      Re: Bé

      Já taky ne,ale už si to budu hlídat!:)Jinak tenhle díl,co byl teď v pátek byl moc moc moc dokonalej:))<3
  • denca.d

    božííííííí

    Nejlepší seriál <3 *14*
    • lucinkael

      Re: božííííííí

      JJ:) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Poslední díl

    pro sharkamellitu,skupina u hotelu Tangu vzala Iana na nosítka a šli rychle zpátky k letadlu(Erik a se choval supr)ae kapitán je sledoval,zatim u letala -Daley byla smutná že s ní Lex nemluví a v noci to světlo který bliká na moře postavila směrem nahoru takže blikalo na nebe a na ty satelity,ráno jí zato ae Lex vynadal že je te pitomost a dal to zpátky..ae netušil že nějaký meteorologové či co *4* dostali fotku pořízenou satelitem a na ní byl ostrov s nějakým blikajícím světlem...a tak se tam vydali...zatim kapitán přišel k letadlu a chtěl zapálit tábor ae na poslední chvíli mu v tom zábránili Jackson a Erik kteří zrovna dorazili a pak všichni stáli v táboře a uslyšeli letadlo tak rychle vyběhli na pláž a s jásotem mávali a letadlo si jich všimlo *3* pozdějc když tam už pro ně byla lodˇptal se ten 1 záchranář kdo dal nahoru to světlo a Lex řekl že jeho sestra a že se jí omlouvá a Daley se taky za všechno omluvila.Pak se bavila s Neihtnem ae žádná pusa nebyla *9* jenom si řekli navzájem že ten druhej je skvělej přítel.Mellisa se zase bavila s Jacksnem a ptala se ho jak se jmenuje jménem a on že Cody Jackson a pak se objali.Kapitán byl už zase normální a omluvil se Jorry.Nakonec všicni vzali svoje nahrávký z ostrova a dali jí do krabičky a tu pak zakopali a řekli že se vracejí jako jiní lidé a že ty nahrávky možná někdo najde a bude vědět kdo to byli trosečníci z letu 29...no a pak se naposledy dívali z pláže na ostrov a byli by se dívali pořád až jim jeden záchranář řekl že už musí jet pže přichází hurikán Mellisa *1* a tak nastoupili do člunu a naposledy zamávali ostrovu ...a to je konec *4* *9*
    • lucinkael

      Re: Poslední díl

      *14* Páááni *3* Díky,díky,díky:)) *14*
    • Re: Poslední díl

      xxx:jéé děkuju moc *14* škoda že už je konec *9* ale za to o čem to bylo fakt moc díky *4* *4*
  • lenniesenka

    ...

    Nejlepší byl Nathan *14* a "dvojice" Jackson-Taylor, a z dílů se mi líbil, ten kde slavili "Pohodičku":D kde hrál Jackson na kytaru *1*
  • mamikalka

    nej

    je to uuplně bezva seroš *4* *4*
    • lucinkael

      Re: nej

      Přesně:)Jako sem do něj takovej blázen,že jsem si nastavila upomínku v mobu.:D:D:D *1* Je prostě NEJ!:) *14* A nejlepší je Jackson(Cody) a Mellisa:) *3* Sem tak moc chtěla,aby se daly dohromady<3...:D
    • lissi117

      Re: nej

      dávaj ho každej pátek o půl 4 na čt1
  • ALLEN ALVARADO

    já mám rád allena alvarada (lexe) já ten seriál žeru je to supeeeeeer *14* *1* *3*
    • Re: Corbin Bleu

      Nathan je nejlepší *3*
  • SHIT

    NEJVĚTŠÍ KRAVINA NA SVĚTĚ, JEDINÝ CO JE NA TOM PĚKNÝHO JE TEN OSTROV A TEN JEDEN MÁLOMLUVNEJ KLUK! KOUKÁ NA TO MIJE CÁKLÁ SESTRA A JÁ TO NENÁVIDÍM!!!!! *13*
    • lucinkael

      Re: SHIT

      Jako jediný s čím můžu souhlasit je že Jackson(jak si psal ten "málomluvnej kluk":D)Je pěknej!Ale jinak se neschodnem!:D *1* *1*
    • sharkamellita

      Re: SHIT

      ty voe tak si toho nevšímej *13* jediný s čím souhlasím, je jackson(málomluvnej kluk *1* )
      • lissi117

        Re: Re: SHIT

        Daley a Nathan a Jackson je divne
  • Let 29

    Nejlepší seriál který znám
  • hra

    Ahojky...já a eště pár lidí hrajeme na lidech hru Let 29...takže kdo byste měl zájem tak pište na mejl: TaylorHagan@seznam.cz Volný postavy:Jackson,Eric,Nathan,Melissa a můžou bejt i vlastní postavy..:) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit