Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DoTAZ

    mám dotaz hrajou v tomto dílu Petr a Zuzka?????...jestli ne tak už to nebude ono..dyt v tom druhým díle se Zuzka zamilovala do toho Kaspiana to bude takový divný jestli tam nebude a o Petrovi♥ ani nemluvím :(
    • kristina-isabell

      Re: DoTAZ

      nechapem co mate s tym petrom a zuzkou, keby tam stale boli iba tie iste postavy bolo by to na sposob HARRYHO POTTERA, tak je to zaujimavejsie, spisovatel tym chce zdoraznit ze aj v zivote neraz stratime osoby ktore sme si tak oblubili... *9* *9* *9* aj mne to trochu vadi, ale casom som sa s tym zmierila... *9*
    • Re: DoTAZ

      Petr a Zuzka se ve 3. díle už do Narnie nepodívají, ale ve filmu se párkrát objeví - vzpomínky, paralelní příběh v našem světě, Lucka se díky kouzlu stane "krásnou" (v zrcadle se objeví Zuzčina tvář) a tak podobně. Ale do Narnie už se nedostanou.
      • kristina-isabell

        Re: Re: DoTAZ

        pro buh, to nikto z vas necital poslednu bitvu??? oni sa tam vrati, len bez zuzky, ona si totiz na narniu uz "nespomina", proste ju narnia nezaujima a tak tam pridu len petr, edmund, lucinka, eustace, jill (eustaceova kamaratka) polly a digory z 1. dilu, a pozom v tom nasom svete umru a ostanu navzdy v novej narnii, ta stara totiz zanikla, ak neverite precitajte si poslenu butvu a uvidite... *3* *3*
    • llithien

      Re: DoTAZ

      Ano, hrají tam. Zuzana se tam objeví víckrát, Petr snad jen jednou.
    • xkostex

      Re: DoTAZ

      budou tma na kaspianove svadbe
      • Re: Re: DoTAZ

        Co?! *9* A koho si bude jako brát? Já myslela, že Zuzka a Petr se vrátí do Narnie a nakonec se Kaspian ožení se Zuzkou. *9*
        • simia

          Re: Re: Re: DoTAZ

          No původně to mělo v tom filmu být, ale nakonec tu svatbu vystřihli. Ale stejně ta svatba navazuje na Stříbrnou židli, takže se i takj stala, i když ve filmu nebyla. Vzal si Liliandil, dceru hvězdy, kterou potkali na jednom ostrově.
  • Skandar

    kniha je fakt uzasna, mozes si to zrezirovat podla seba, mozes postavam dat vlastnu tvar a tak, ale v knihe neni Skandar Keynes*14**14*
  • simia

    trailer

    Hej podívejte se na oficiální stránky Narnia.com , je tam super rozšířenej trailer, sice anglicky ale to neva. a Will tam je v obleku, ale děsně mu to tam sekne *14*
    • Re: trailer

      ja uz som pozerala, aj hru uz hram, a navyse poznam jednu stranku kde je sutaz o
      1. tričko + model lode (3D puzzle) + 7 knižiek Kroniky Narnie od vydavateľstva Slovart
      2. dáždnik + model lode + 7 knižiek Kroniky Narnie od vydavateľstva Slovart
      3. pero + model lode + 7 knižiek Kroniky Narnie od vydavateľstva Slovart
      ja som skoro infarkt chytila, a je tam aj trailer so slovenskym dabingom, WOOW *1*
      • simia

        Re: Re: trailer

        Jo a co je to za stránku to napsat nemůžeš?
        • Re: Re: Re: trailer

          napisala by som ale ked som to nasla tak som hned aj hlasovala a tu stranku som potom hned zavrela a nenapisala adresu *9* *9* *9* uz ani ja neviem =( =( =( =( =(
          • simia

            Re: Re: Re: Re: trailer

            Zajímavý že ty ceny si tak dobře pamatuješ *7*
            • kristina-isabell

              Re: Re: Re: Re: Re: trailer

              aj keby si sa zapojila do sutaze neviem ci by si chcela citat knihy po slovensky... *9*
            • kristina-isabell

              Re: Re: Re: Re: Re: trailer

              a navyse kto by si to nepametal *1*
            • kristina-isabell

              Re: Re: Re: Re: Re: trailer

              vlastne som to vihrala, prave preto, a ked som mala tu stranku otvorenu tak som zabehla tu... takze asi tak...
  • kino

    Prosím vás možná jsem úplně mimo, ale přece jenom už byla Plavba jitřního poutníka v kinech??? *4*
    • Re: kino

      Premiéra je 9.prosince 2010 *3*
    • cerfulka

      Re: kino

      Plavba Jitřního poutníka ještě v kinech nebyla,má premiéru až v prosinci 2010 *4*
  • cerfulka

    film

    Ahoj nevíte někdo kolik let je v tom filmu Lucce?? *7*
    • Re: film

      10 *5*
      • cerfulka

        Re: Re: film

        10 ??? *8* vypadá na starší *3*
        • Re: Re: Re: film

          Georgii, která ji hraje, je 15 a během natáčení jí bylo 14... věk nede zastavit
          • cerfulka

            Re: Re: Re: Re: film

            Ale ve filmu má hrát 10 že jo? *7* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: film

              herecka (georgia henley) ma 15, ale v knihe nikde nepise ze kolko ma tam rokov...
  • Kecá

    Viděla jsem trailer a Aslan je pěkná kecka strašil mě že už tam Petr a Zuzana nebudou a v traileru tam byly všichni čtyři jak jdou po narnii.Jo a Kaspian tam vypadá dost divně fousy mu nesluší
    • simia

      Re: Kecá

      Petr a Zuzana budou jenom na konci na Kaspianově svatbě, jinak po celým filmu nn. a to je velká škoda... *14*
  • simia

    Budou tam Petr i Zuzuna!

    Super, právě jsem se dívala na oficiální trailer a Will i Anna budou v Jitřním poutníkovi! Mrtě!
    Tady máte odkaz na ofciální trailer v angličtině: http://www.youtube.com/watch?v=BxXM VDPsXbE
    A tady s českým překladem: http://www.youtube.com/watch?v=cmS8 0l6T83U
    • Re: Budou tam Petr i Zuzuna!

      Počkej ale dyť se přece všude mluví že budou až v podlením díle né ? Ale tím líp já je tam chci všechny :D *14*
      • simia

        Re: Re: Budou tam Petr i Zuzuna!

        já vím, ale oni tam budou nejspíš na konci na kaspianově svatbě *14*
        • kristina-isabell

          Re: Re: Re: Budou tam Petr i Zuzuna!

          ale pockat ako na kaspianovej svatbe??? viem ze si zobral ramanduovu dcerua le ved oni sa tak aj tak uz predsa vratit nemozu, no nie???
        • kristina-isabell

          Re: Re: Re: Budou tam Petr i Zuzuna!

          aj ked budu v posledno dieli no nie vsetci... citajte to tri krat ako ja a uvidite *1* *1*
  • supeeer

    už se moc těšííím, Skandar je neeeeeej!!! *14* *14* *14*
    • Re: supeeer

      presne, Skandar je ten naj naj naj herec akeho som kedy videla, a navyse je aj pekny, uz sa moooc tesim *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* I LOVE SKANDAR *14* *14* *14* *14* =*
  • simia

    prosím ne!

    Řekněte mi že na tý třetí fotce není Kaspian s Edmundem! Kaspian s vousama vypadá jak idiot!
    • Re: prosím ne!

      Moje řeč *1*
      • xkostex

        Re: Re: prosím ne!

        twl ja vas nechapu proc rikate ze to reziser posral kdyz ste videli jen par fotek? az uvidite film tak pak teprve posudte jestli to posral a nebo ne!
    • Re: prosím ne!

      toje plavda a jestli jo tak já se na ten film dívat nebudu!!!!chudák ben barnes musel si nechat narůst vousy ....né!!!!!!!!!!!!!!!!je to muj nejoblíbenější herec!!!!!! *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *5* *5* *5* *8* *8* *8* *13*
      • simia

        Re: Re: prosím ne!

        obávám se že je to on, ale na ten film se stejně kouknu i když to ten režisér posral. bohužel i kostýmy vypadaj jak kopie poirátů z karibiku a ne jako tradiční narnijské šaty. je to škoda, ale co naděláme...
        • Re: Re: Re: prosím ne!

          Telmaríni byli původně piráti, proto kostýmy ve filmu mají pirátský střih. V Lewisově knížce Princ Kaspian se o tom můžeš dočíst - když Aslan vytvoří průchod zpátky do normálního světa, říká Telmarínům, že pocházejí odtama co Lucka, Edmund a spol. a že to původně byli piráti, co se usídlili na nějakém malém ostrově a pak našli průchod do Narnie. Taky musíme brát v úvahu, že od té doby, co v Narnii vládli první králové, uteklo spoustu let a móda logicky podléhá určitým změnám, navíc, když do Narnie přišel jiný národ ;)
  • emma2

    bude?

    Já myslela že budou natočené jen tři díly a poslední bude poslední bitva.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit