Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • superterisek

    ju

    mno nemůžu se dočkat až bude plavba jitřního poutníka bude to asi ůžo *14*
  • barka.3

    škoda... ale těším se

    škoda že tam nebudou Petr a Zuzka ale jinak se těším..
  • maki14

    Martinka B.

    ...nu Zuzka tam nebude páč přestane věřit v Narnii(v dospělosti).....četkla sem to v knize *3*
  • nicole96

    Skoda :(

    To je skoda, ze uz tam nebude Petr se Zuzkou..:(...Petr je strasne naadhernej :)..a bez nich to uz nebude takovy...ale proc teda na tom hlavnim plakatu jsou i oni dva..??nechapu..
    • Re: Skoda :(

      protoze to udelal nekdo, kdo o tom nic nevi (neni to oficialni video)
      • Re: Re: Skoda :(

        teda plakat mne uz blbne mozek *1*
  • elizabeth.cullenova

    Další díly

    Ahoj. Chci se zeptat jestli v dalších dílech budou hrát vůbec sourozenci-Lucka, Zuzka, Edmund a Petr? Moc díky.. *15* *7*
    • Re: Další díly

      Doporučuju přečíst si knížky - dojde ti spousta souvislostí, které se třeba nepovedlo zakomponovat do filmu ;) A vůbec bych se nebála toho, že to jsou knížky pro děti, já už jsem dávno dospělá a pořád se mi líbí, vždycky tam najdu něco nového, co mi třeba dřív nedošlo :)
    • nikolquaska

      Re: Další díly

      od Jitřního poutníka tam nebudou :) a to je blbý.. bude to takový divný. Až v poslední bitvě se znovu objeví všichni kromě Zuzky. :)
      • Re: Re: Další díly

        Oni hrajou všichni i v Kůň a jeho chlepec ne?
        • -veve-

          Re: Re: Re: Další díly

          Jestli se to natočí podle knihy tak tam nebudou;)Tak už hraje kluk Šasta s jeho koněm;)
          • simia

            Re: Re: Re: Re: Další díly

            Oni tam jsou všichni čtyři, ale už jsou dospělí. Ale je možná že to natočej až všichni herci vyrostou, ale pochybuju.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Další díly

              mohli to tocit pekne zaradom a ne tak mis-mas.....
    • Re: Další díly

      Nevím *15*
    • Re: Další díly

      No v Jitřním poutníkovi by se měl objevit Eustace a Lucinka(pokud je to podle knihy)...a až v posledním díle(Poslední bitva) i Petr,Zuzka už tam nebude(podle knihy)
      • xkostex

        Re: Re: Další díly

        nevi nekdo proc v poslednim dile neni zuzka?
        • Re: Re: Re: Další díly

          Zuzka v posledním díle není proto, že jako dospělá přestane věřit na Narnii a raději se zajímá o večírky, šminky, hadry a podobné snobárny. Můj názor je ten, že když zjistila, že už se do Narnie nikdy nedostane, raději přesvědčila sama sebe, že si na to jen hráli - aby to tolik nebolelo.
          • kristina-isabell

            Re: Re: Re: Re: Další díly

            presne taky nazor mam aj ja, ale mat take stastie jak ona.... *9* *9* *9*
  • lilinkalu

    Místa

    Navíte, jestli se bude natáčet znova v ČR???
    • simia

      Re: Místa

      To neví nikdo, ale vzhledem k tomu že je to všechno na moři tak asi těžko.
      • kristina-isabell

        Re: Re: Místa

        zvacsa sa to natacalo v australii, lebo je tam velka vodna nadrz, ale natacalo sa to aj na susi a s lodou hybali aby sa zdalo ze idu po mori... *4*
  • lucy-vampire

    Skvělý

    Já se tak těším. *3*
    • Re: Skvělý

      bude ješte nejaký díl já doufám že jo *13*
    • britneyy

      Re: Skvělý

      Ahojíík tu knížku jsem četla ale podle mě je hloupost že nezačaly natáčet od 1.dílu čarodějův synovec.zdál se mi nejlepší. *14* Jinak faj,taky se těšííímmmm
      • riuska88

        Re: Re: Skvělý

        ja si tiež myslím že je to nezmysel natačat bez tejto casti lebo nikto nevie čo a ako vzniklo a ked je posledna čast žase nikto nevie co to je
      • Re: Re: Skvělý

        chapes ze kdyby to tocili podle chronologie, vsichni by kvuli Kun a Jeho Chlapec museli cekat prumerne 2 roky az se to natoci a pak by vyrostli?
      • Re: Re: Skvělý

        oni to natacej podle toho jak to napsal ne podle toho jak jdou ty dily nakonec za sebou.. proto je prvni natoceny lev carodejnice a skrin, druhy princ kaspian, treti plavba jitrniho poustnika.. potom bude natoceny(jestli mam pravdu=] ) stribrna zidle, kun a jeho chlapec, carodejuv synovec a jako posledni posledni bitva rekla bych *1* *3*
        • lyss-claire-anna

          Re: Re: Re: Skvělý

          Ne já jsem někde na netu četla že knihy Čarodějův synovec a Kůň a jeho chlapec nebudou zfilmovaný pže prej Čarodějův synovec (pokud jsem to dobře pochopila) je moc křesťanskej (podle mě je to blbost LWW byl daleko víc křesťanskej) a Kůň a jeho chlapec - to už fakt nevim, ale prostě vím že ty dvě knihy nehodlají zatím vůbec zfilmovat.
          • Re: Re: Re: Re: Skvělý

            a i kdyby to bylo moc křesťanské, tak co???? To těm ateistům tak strašně vadí? tak to hošanům asi nedošlo, že celé Letopisy jsou skrz naskrz křesťanské...;-)
          • Re: Re: Re: Re: Skvělý

            Kůň a jeho chlapec-nebil moc zajimavej takze kdyby ho nattocily tak by to byl asi dost velkej propadak.ale jako kniha ujde.
        • maki14

          Re: Re: Re: Skvělý

          joooo....ja myslela že ty dili prostě vynechali...xD...a jak to víš???? *15*
      • Re: Re: Skvělý

        není to první díl, čarodějův synovec dodatková kniha tedy úplně poslední, spisovatel ji také jako poslední napsal, prvním dílem narnie je tedy lev čarodejnice a skříň
  • whysoserious

    Režie

    Nééééé to ne Andrew Adamson není režisér to néé ! On je jenom producent !! OMG A jakejsi Michael Apted je místo něho !!! *13* *8* *8* *10* *10* *9* *9* *9* *9* *8* *8* *8* *8*
    • Re: Režie

      Každopádně si myslím, že jim do toho Andrew určitě kecal ;-) když už byl stejně u toho
    • simia

      Re: Režie

      Andrew už to nechtl dělat.
  • nejfanynka

    nee

    ne petr se zuzkou tam nebudou, jelikož ani v té knížce nejsou, já se ták těším *15*
    • Re: nee

      to je blbý petr je hezkej *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Super

    Bude teda hrát ve filmu i Petr se Zuzkou??? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit