Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zlodejkakrve

    Re: o5 dotáz :D

    chvilku tam budou
  • anett96

    o5 dotáz :D

    někdo říka že tam budou někdo ne..tak co?...bude tam zuzka a petr?...jako věřím že tento díl a další se povedou a bude to mít krásnej děj ale jestli tam nebude zuzka a petr tak mi budou fakt chybet ztratí to, to kouzlo toho filmu...:) :(
    cožé já chci aby byla zuzana s kaspianem...
    jo a jak tady nekdo ríka at si prectem knizku no to klidně jenže řežisér co dělá ten film tak si to celý jeste muze predělat...v knízce to muze byt napsané tak a ve filmu zahrané uplně jinak....
  • kristina-isabell

    Re: Re: Re: Re: Re: trailer

    aj keby si sa zapojila do sutaze neviem ci by si chcela citat knihy po slovensky... *9*
  • kristina-isabell

    Re: DoTAZ

    nechapem co mate s tym petrom a zuzkou, keby tam stale boli iba tie iste postavy bolo by to na sposob HARRYHO POTTERA, tak je to zaujimavejsie, spisovatel tym chce zdoraznit ze aj v zivote neraz stratime osoby ktore sme si tak oblubili... *9* *9* *9* aj mne to trochu vadi, ale casom som sa s tym zmierila... *9*
  • kristina-isabell

    Re: Re: Re: Re: Další díly

    presne taky nazor mam aj ja, ale mat take stastie jak ona.... *9* *9* *9*
  • kristina-isabell

    Re: Re: Místa

    zvacsa sa to natacalo v australii, lebo je tam velka vodna nadrz, ale natacalo sa to aj na susi a s lodou hybali aby sa zdalo ze idu po mori... *4*
  • kristina-isabell

    Re: Re: Re: Budou tam Petr i Zuzuna!

    ale pockat ako na kaspianovej svatbe??? viem ze si zobral ramanduovu dcerua le ved oni sa tak aj tak uz predsa vratit nemozu, no nie???
  • kristina-isabell

    Re: Re: Re: Budou tam Petr i Zuzuna!

    aj ked budu v posledno dieli no nie vsetci... citajte to tri krat ako ja a uvidite *1* *1*
  • kristina-isabell

    Re: Re: Re: Re: Re: trailer

    a navyse kto by si to nepametal *1*
  • kristina-isabell

    Re: Re: Re: Re: Re: trailer

    vlastne som to vihrala, prave preto, a ked som mala tu stranku otvorenu tak som zabehla tu... takze asi tak...
  • kristina-isabell

    Re: Re: DoTAZ

    pro buh, to nikto z vas necital poslednu bitvu??? oni sa tam vrati, len bez zuzky, ona si totiz na narniu uz "nespomina", proste ju narnia nezaujima a tak tam pridu len petr, edmund, lucinka, eustace, jill (eustaceova kamaratka) polly a digory z 1. dilu, a pozom v tom nasom svete umru a ostanu navzdy v novej narnii, ta stara totiz zanikla, ak neverite precitajte si poslenu butvu a uvidite... *3* *3*
  • kristina-isabell

    Re: Re: Re: Stop?

    ano pridam sa, aspon to uvidim viac krat *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • kristina-isabell

    Re: dabing

    no slovensky dabing musi byt oproti tomu super, inak tiez neni nic moc ale da sa...
  • dabing

    No ten dabing je otřesný.Kaspian mluví jak předabovanej Edward Cullen a asi nejvíc podělali toho Petra ten jeho starej hlas se mi líbil víc teď mluví jak nějakej rozmazlenej fracek...no prostě děs *16* *16* *16* *16* *16*
  • Re: Re: Stop?

    Myslím že si na ten film zajdu xkrát,aby byla tržba co největší *1* *1*
  • narnie

    chci se zeptat ta stříbrná židle už je v češtiné? *3* a eště se chci zeptat jestli už se prodávaj všechny dily v knižce abych si je mohla koupit?? a objeví se v nějakých dílech eště Zuzka, Petr, Lucka a Edmund?
  • simia

    Re: Stop?

    Uvidí se, podle toho jakej bude mít tenhle díl úspěch.
  • vampirediariesstefansalvatore

    Re: LNPJP

    twe tos nečetla knihy??
  • vampirediariesstefansalvatore

    Re: Stop?

    jojo, ale nekončí to úplně, tvůrci chtějí natočit všech sedm dílů. ;)
  • Stop?

    Slyšela jsem že by po tomhle díle měli natáčení stopnout.Je to pravda? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit