Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • letopisy narnie 2 je nejlepší!! na sv, *14* *14* *14* *3* *3* *15* *15* *2* *2* *1* a všichni jsou fakt dobrí zpevaci a herci ve 2, jsou vsichni nejhesčí miluji *5* *14* *14*
  • Lepší je jednička, ale ten princ je docela pohlednej *14*
  • Nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička jak se na konci loučej? Děkuju)
    • Ta konečná písnička se jmenuje ,,The Call" :-) najdeš to na youtube.
    • Regina Spektor - The Call
    • Volá sa The call od Regina Spektor
    • The Call od Regina Spektor
    • Regina Spektor - The Call
  • Ben Barnes kaspian je sexi William Moselewith Petr ja sexi Skanar Edmund ve tretím dile je sexi
  • ahoj potrebuji pomoc znate tu hru letopisi narnie princ kaspian potrebuji vedet kde najdu zuzcin roh jestli to nekdo vi tak napis na muj email sarkapospa@seznam.cz *3* *13* *9* *4*
  • Je to ůžasný fil vsechny tři a doufejme že se natočí další *3* *3* *3* *6* *5* *5* *15* *15* *15* *1* *1*
    • znas i carodejuv synovec je knizka i film hrajitam digory a polly
  • richie.ros
    ten film je skvělej ale ostaní jsou taky dobrý *1*
  • .....

    ten film je mrtě......uplně ůžasnej.....ale štve mě že v dalším už nebude William Mosley..... a ta písnička na konci *14* krásná.... ♥♥♥♥♥
    • simia

      Re: .....

      Je nádherná, to máš pravdu.
      • Re: Re: .....

        mam ju v mobile
  • lvicek97

    MiLujU NarNIi *14* *14*
    • Re: ♥

      myslím že narnie nej film na světě
  • °°_NeJ_FiLMeK_°°

    Tenhle film?.. *7* Nejlepší který já znám!!!! *14* Prostě ta 4 nemá chybu je mi líto že už tam nebude ale hrát William a Anna *8* *9* *9* *9* To mě opravdu štveee *8* Ale lididčky, chtela jsme vas poprosit jestli náhodou nemáte jakýkoliv kontakt na jednoho z níích jestli ano tak prosíím píísnete...Budu mooc vděčnáá ahoj... *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit