Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LN:PK

    Mě se strašně moc líbil,je to fakt nádhernej filmík *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14*
  • příspěvek

    Kaspiana jsem viděla už 2x. Je to fajn film,opravdu moc se mi líbil, jen mě trochu mrzí že se to nedrží knížky tolik jako 1. díl. Ale chápu Adamsona, že tam chtěl přidat trošku děje a celkově to oživit trochou akčních scén navíc. Nemůžu si pomoct ale musím se smát tomu,jak tady spousta holek obdivuje hlavní představitele. Je vám jasné, že v reálném životě nemáte šanci je dostat? Radši se dívejte po klucích, kteří skutečně existují a ne po těch, které znáte jenom z plátna *4*
  • recenze

    Caspiana jsem viděl uz dvakrát a nemůžu si pomoct... mě se to líbilo, nechápu proč se na to v recenzích tak zvrací? Navíc se to točilo u vás *13*
  • sklamání a pochvala!!!

    Mě se mocinko líbí filmeček Letopisy Narnie *14* ,ale štvemě,že si ve 3díle nezahrají Anna(Zuzka) a Will(Petr)!!!A pak už nikdo...na 4SOUROZENCŮ PEVENSIOVÍCH MÁ SVÉ KOUZLO *9* *9* *9* BUDOU MI MOC VŠECHNY CHYBĚT *16* *9* *9* ...Ale Georgie(Lucinka)Skandy(Edmund)..atd.JSOU PROSTĚ SUPA *14* *14* *14* *14* !!!
    pokud chcete podívejte se na www.kellyb72.blog.cz
    je to můj bloček,budu rády když přispějete *3* ¨...
    • barcax

      Re: sklamání a pochvala!!!

      Máš pravdu..Taky mi budou chybět!Ale jinak to byl ÚŽASNEJ FILM!!!! *4*
  • teweska

    ...

    Super film Kaspian je fakt boží *14* . Ale taky je mohli natáčet tak jak jsou za sebou.
    • mamikalka

      Re: ...

      jj to je pravda *4*
  • Narnie

    Miluju tenhle film!! je uplně skvělej !!! a všechny knihy letopisy narnie jsou taky fak fakt moc moc skvělý *14* *14* *14* *14*
  • mamikalka

    nej

    caspian je peknej ale jen v tom vilmu *1*
    • lvicek97

      Re: nej

      JJ To jO Ve FiLMu jE UpA *kiss* aLe jiNaK Se mi mOcQi NeLíbuJe *3* *14*
  • .....

    ten film je mrtě......uplně ůžasnej.....ale štve mě že v dalším už nebude William Mosley..... a ta písnička na konci *14* krásná.... ♥♥♥♥♥
    • simia

      Re: .....

      Je nádherná, to máš pravdu.
      • Re: Re: .....

        mam ju v mobile
  • pro Ann

    já si myslím že v tom londýně jak bylo na začátku jak ho tma zmlátili že ho tam nikdo nebral ale v tý narnie ho měli za vldáce a vzhlíželi v něj a ty dva nejstarší právě ty už si uvědomili co je čeká a takovýhle....ale ty mladší ne a právě oni se tam nevrátí...takhle jsem to pochopila já *3*
  • je to super

    Ahojky lidi byla jsem na tom už po čtvré v kině princ Kaspian je krasavec a Petr taky
    • Re: je to super

      A co Edmund?
      Mě se ze všech nejvíc líbí Skandar a Anna!
      • Re: Re: je to super

        jj i když uz jsem na takovéhle prcky docela stará,musím říct,že má jakési osobní kouzlo. Není to takový ten typický hezoun,který se líbí hned na první pohled, jako třeba Will nebo Ben...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit