Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jj

    Kniha je suprová *1*
    • Re: Jj

      akorát premiéru v česku maj dost pozdě(já už to má třeba doma) ale zajděte si na to *5*
      • _petulinkaa_

        Re: Re: Jj

        jo a kde sji to vzal bo vzala?
    • Re: Jj

      film má taky své kouzlo...a fakt se poved *14*
  • letopisy narnie 2 je nejlepší!! na sv, *14* *14* *14* *3* *3* *15* *15* *2* *2* *1* a všichni jsou fakt dobrí zpevaci a herci ve 2, jsou vsichni nejhesčí miluji *5* *14* *14*
  • nechápu

    já jsem teda vůbec nepochopila ten konec,proč už se nemůžou vrátit *7* .nevysvětlí mi to pls někdo *8* ?
    • sasame

      Re: nechápu

      Ahoj, Petr a Zuzka už se nemůžou vrátit do narnie, protože jsou moc starý. Všechno je to vysvětlený v knize. *4*
    • Re: nechápu

      Je to blbý, ale už se tam prostě neměli co naučit, tak se tejka musej naučit žít v jejich světě..ale Beník to tam zvládne *3* *14* *15* *16* *14* *1* *4* *15* *14* *15*
    • Re: nechápu

      Jsou už moc staří.
  • Nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička jak se na konci loučej? Děkuju)
    • Ta konečná písnička se jmenuje ,,The Call" :-) najdeš to na youtube.
    • Regina Spektor - The Call
    • Volá sa The call od Regina Spektor
    • The Call od Regina Spektor
    • Regina Spektor - The Call
  • konec narnie

    Přesně... Nasbírali už hodně zkušeností, v Narnii už splnili svoje poslání a teď je už jen čeká dosáhnout něčeho ve svém světě... stát se třeba také někým velkým jako v Narnii :)
  • Úplně super

    Úplně suprovej film - suprový herci...hlavně ty klučičí role...Caspian, Peter...- moc se mi líbila ta psínička nakonci..nemáte ji někdo??? ozvěte se na můj e-male - Slunicko258@seznam.cz
    • Re: Úplně super

      a jaký díl jestli tak to je-the call.ale jestli myslíš tak nevím
    • niikol

      Re: Úplně super

      plsky jestli by jsi tu pisnicku sehnala dala by jsi mi plsky vedet muj e-mail je:musicgirl.nikushkAseznam.czdiky moc *4*
  • niikol

    Film celkove

    je to upa supe vcera jsem na tom byla musim rict ze lepsi film jsem jeste nevidela teda krom jednicky. pocitacova grafika hvezdne obsazeni a i ta knizka je mazec no proste bez chyby a dokonali.. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Film celkove

      Taky jsem na tom byla v kině a šla bych znova a znova.........bylo to užasnéééééé *1* *14*
  • Fajn

    No včera sjme na tom byla,bylo to nádherná a jak se zavřela ta brána,tak sjem se mainko rozbrečela *7* ...Chjoo,miluju ty příběhy,jen by to mohli natáčet popořadě a né na přeskáčku *3*
    • _lucinkha_

      Re: Fajn

      jj to máš pravdu já na tom byla už třikrát a no blečela jsem je to heský ale njfích mě štve,že příběh začíná čtyřmi sourozenci ve třetím díle tam budou už jen dva a ve čtvrtém ani jeden už tam bude výhradně jenom Caspia *10* *16* *8*
      • richie.ros
        a ten tam navíc umře *16* *10* *10* *10*
  • ahoj potrebuji pomoc znate tu hru letopisi narnie princ kaspian potrebuji vedet kde najdu zuzcin roh jestli to nekdo vi tak napis na muj email sarkapospa@seznam.cz *3* *13* *9* *4*
  • Ben Barnes kaspian je sexi William Moselewith Petr ja sexi Skanar Edmund ve tretím dile je sexi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit