Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super film

    Já jsem taky na tom byla a musím říct že je to fakt super film! Pokud se vám líbili písničky tak běžte na tuto adresu:
    http://www.oletopisechnarn ie.estranky.cz/stranka/soundtrack-- -princ-kaspian
    Je to celý soundtrack...!! *1* Už jsem si to stáhla a je super!! *3* *14*
    • Re: Super film

      jo hej dík moc za ten odkaz už celkem dlouho jsem to sháněla a vůbec sem d¨to nedokázala najít tak ještě jednou dík *3* *4* *14*
      • Re: Re: Super film

        já už ty písniky taky mám, jsou fakt pěkné a nejvíc se mi líbí "The Call" ta je upě nejhezčí *1*
  • moseleyka

    Ramadúova Dcera

    newíte někdo kdo bude hrát Ramadúovu Dceru ???Kdyžtak mi odepište na MonishQa.Narnianka@seznam.cz byla bych vám moc vděčná
    • negri.baju

      Re: Ramadúova Dcera

      ahoj...proc me to vubec prekvapuje, ze te tu vidim?!...ja jsem teprve dneska zjistila ,ze muzu byt fanouskem i filmu!!!!takze hned jako narnie vis jak.....a taky by uz mohli dat svetu vedet kdo ji bude hrat.....uz me s tim trochu stvou!!!! *8*
  • blog

    ahojííík hledte plskyyy juknite se na můj blog a hlasujte v anketách a pište komentáře plsky muj blog je o narnii(miluju jí) mno a chtela bych abych měla takovej jakoby trošičku víc navštěvovanej blog *4* plsky plsky
    muj blog: www.narniela.blog.cz
    ju? tag plsík juknite apište komentáře *4* *4* *4*
  • mamikalka

    nej

    ten film je prostě zuper a mě se líbí
    petr a caspien sou úúúúúúžo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • lvicek97

      Re: nej

      Mno To FaKt MoHli NeeBo SpOň Ten PrVní Pak DruHý a třEtí NeMuSely..TaM jSou ToTiž DoSpělí A PeTroVi To nEsLuší.. *3*
  • °°_NeJ_FiLMeK_°°

    Tenhle film?.. *7* Nejlepší který já znám!!!! *14* Prostě ta 4 nemá chybu je mi líto že už tam nebude ale hrát William a Anna *8* *9* *9* *9* To mě opravdu štveee *8* Ale lididčky, chtela jsme vas poprosit jestli náhodou nemáte jakýkoliv kontakt na jednoho z níích jestli ano tak prosíím píísnete...Budu mooc vděčnáá ahoj... *14* *14*
  • lvicek97

    MiLujU NarNIi *14* *14*
    • Re: ♥

      myslím že narnie nej film na světě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit