Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • supr film!!!

    naprosto nej film!!řekla bych že je lepší než jednička...byli jsme na tom s patrou z hipece a vyloženě sme u toho slintali blahem......u toho filmu prostě nejde jen sedět a nic nedělat......teda pokud se vám líbí samozřejmě
    • Re: supr film!!!

      ten film nemá chybu je skvělej super písničky všechno super Step Up 2 The Streets 4ewer !!!!!! *1*
  • x)

    ahoj, dnes jsem zkoukla 2 a je fakt super, 1 i 2 jsou uplně bestovní *14* ... skvělý x)
  • ....

    tohle je fakt BEST filmik co sem kdy videla je uplne nej a mrte hezky tam dencujou *14* *14*
  • ouki douki

    Byla sem na tom v kine,musim rict,vybornej film,jestli je lepsi nez jednicka?.to nevim,mozna ze spis ne,kazdpoadne uz se twsim az to zkouknu znovu na dyvku:) *3* *1*
  • film

    lidi hej slyšela sem různé ohlasi(spíše ty pozitivní)a chtěla bych ho taky vidět..ale jaksi mě utekl v kině..nevíte někdo stránku na kterou když zajdu,bude tam celý film?kámoška mě říkala že se na to tak dívala..ale ..měla auto nehodu a leží v bezvědomí v nemocnici...řekla mi že jí to mám sehnat..jako dárek k narozeninám...takže...kdybyste to někdo našli,napište mi adresu...díky..kapi+bara
  • bezva

    nej taneční filmíček.... *1* *14*
  • super film..

    Ahoji..hej nevite někdo jestli bude i Lets dance 3? *14* dík..jinak je to upa super film.. *14*
    • Re: super film..

      Nekde sem cetla ze bude 3D *4*
  • pisen

    jak se jmenuje ta posledni pisen pri finalnim tanci??
    • Re: pisen

      Swizz Beatz-Money in the bank??..nebo Timbaland ft. Missy Elliott ft. J.Timberlake - Bounce???
  • nej film

    super film *1*
  • lepší než jednička...

    nevim jak vám, ale mě se tenhle film líbí mnohem víc než jednička, protože se v něm tancuje prakticky od začátku až do konce, zatimco v jedničce je vlastně jenom ten závěrečnej tanec... a navíc je v něm super hip hop!!! *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit