Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší filmy na světě !!!!!!!!!!!

    To je ten nejlepší film na světě ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* já ho prostě miluju .... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* hlavně Moose !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ *14* *14* *14* *14*
    • Re: Nejlepší filmy na světě !!!!!!!!!!!

      Mám kámoše, kterej je mu mrtěěě nejwíííc podobobnej...:D:D:D Tě s ním seznámím *15*
    • Re: Nejlepší filmy na světě !!!!!!!!!!!

      ten byl roztomilej *3* takowý zlatíčko *14*
      • Re: Re: Nejlepší filmy na světě !!!!!!!!!!!

        no je faktticky hezkej .. *14* *14* *14* *14* *14* ja ho prostě žeru
  • supa

    upa nejvíc skvělej film byla jsem na něm jen jednou a toho lituju závěrečnej tanec upa svělej těším se na trojku *15*
  • Ten je super

    jakoe ten film je boží hlavne ten Robert muck *3* *14*
    • Re: Ten je super

      no jo, ten je na tom nejlepčí...:)
  • ld

    Skvělej film, naprosto báječnej :) *3*
  • supeeeeeeeeer

    úúúúplně ale úúúplně super film!!! Kdo to ještě neviděl, tak doporučuju jít do kina..tam je na to na správná velikost plátna a super atmosféra...na televizi si to tak dobře neužijete *3* *3* *3* *1* a ke všemu tam jsou kořeni jak cip:D *14* *5*
  • Super filmík

    Jsem ráda, že vyšla úplně jina verze Let´s Dance , i když jednicka byla skvělá a dvojka je lepší než jednička vážím si, že našli tak super herce aby to tak na přesnost zahráli a zvládli takovou choreografii je to fakt super zajdě te na to taky přeju krásný zážitek takový, který jsem měla *3*
  • Suuuppper

    Byl uplne bezva. Hrozne jsem se do toho filmu zamilovala....teda spis do toho kluka :D *4*
  • NEJ

    Je to úplně nej film co jsem kdy viděla, fakt supeeer!!!!!!!!
  • nejlepší

    tak už sem taky viděla...byl to mazec fakt se to povedlo..zajímavější a o hodně lepší než jednička
  • Super film

    Super film. Dneska jsem na něm byla v kině a musím říct, že se mi líbil víc než jednička. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit