Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • markitka87

    Step up 2

    Zatim nejlepší film o tanci co jsem viděla. A že jsem jich viděla dost! I když teď jsem si vzpoměla že na Hříšný tanec nemá žádný jiný film. *1* Takže Step up 2 na druhém místě. *3*
  • mixík...plíís

    Nazdárek....lidičky nemáte někdo ten mixík jak nakonci fšicí tancovali v tom dešti plíís...hodně dlouho ho shánim ale furt nic...kdyžtak napiště na email nebo icq 200-343-066 díkec moc *9*..jináč step up upe nejlepší filmík,jak jednička tak dvojka a už se mooc moooc těšim až bude trojka doufam že si Jon Chu trošičku mákne jináč se nedočkám *14* *14*
  • ??

    Lidičky jaksi moc nechápu jaktože je Taylor bratr od Andie?? *9* *9*
  • karuuulka

    ---

    upe mocinky skvělý filmík, velký potlesk *1*
  • chameleon-j

    Supeeeeeeer

    Nemám slov. Je to super film, což je první díl taky, samozřejmě. *14*
  • Step up 2

    Caute lidi, schanim nazev pisnicky co hraje pri treninku ve 3oty minute, hnedka ta prvni jak tam hraje chvili.Moc vas prosim, dikes posilejte na mail.Diky
  • SonG((:

    čauky..ej nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička jak ta andie a tyler si dali battle na trampošce *7* ? plíís je to upe nej písnička a ten film *14* oh the best!!
    • Re: SonG((:

      Asi mas na mysli Church od T-pain ft.Teddy Verseti
  • kyra123

    very good

    Včera sem se konečně podívala na Let´s dance 2 a musím říct že je to moc pěknej filmík..mnohem lepší než jednička a nejvíc se mi líbil ten styl tance hlavně ten jejich závěrečnej výstup byl skvělej..ještě to tak umět stejně dobře jako oni *1*
  • evicqa

    neny xD

    hh upee nejky filmík co sem kdy vidla a hlavn se mi tam líbí ten rober hoffamn *14* *1*
  • monisek111

    Superrrrrrr

    Ju super filmík hlavně vsichni co tam hrajou miluju ten film *7* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší