Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kikinecka.kikisek

    ....

    Ahoj miluju tenhle filmík je uplně boží a taky bych někdy chtěla zkusit street dance.......chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemá takovou tu písničku ve finále jak Ande dělá že je Chesovo loutka (takový to bouchání) nebo jestli neznáte jenom název díky moc :-*
  • Mp3

    ahoj chci se zeptat jestli někdo nema jak hrali na konci ktomu tanci ty písničky =) .. tak kdyžtam se ozvěte na email prosím .. děkují *1*
  • anyxx

    Re: 1*

    tk to teda hown*...hezčí je 2 *14*
  • lets dance

    dvojka je supa mam par pisnicek *1*
  • jessi

    je uplně nej herečka
  • mamikalka

    ps:

    ps: ten film je upa *14* *14* *14*
  • mamikalka

    pls

    pls mohl by ste mi někdo poslat naky songy
    kdyžtak dyby se někdo našel tak mi pisněte na osobnosti. dik *3*
  • Re: :)

    ahoj !! jestli chceš tu písničku ráda ti ju pošlu máš icq ?? *4*
  • hh

    Ja mam vsechny songy :D
    471-473-447 *3*
  • :)

    chtěla bych se zeptat jestli někdo náhodou nemá písničku jak Muss tancuje na schodech a Andie na něho kouká dyžtak kdyby jste jí měli pošlete tu písničku na:kiki.cernohousova@seznam.cz děkuju mockrát
  • kikines

    good

    Je to fakt good film, né good on je skvělej doufám, že ten film bude ještě pokračovat :D
    hrozně se mi líbila ta scéna jak ta mitchiina parta natočila ten videoklip a dali tomu vůdci 410ky ty zhnilé ryby do toho baráku u toho jsem se málem pochcala smíchy :d *1* *1*
  • Nejlepší

    Miluju ten filméék...je skvělýý....nejlepší.. *14*
  • rowenova

    :)

    Rozhodně nemá chybu, street dance je super :)
  • hougerka.edward

    Step Up

    Paráda...tenhle film je fagt boží...zvláště pro ty keří milujou tanec....tohle je fagt bobmastickej film!!!♥♥♥ *14* *14*
  • Supérrrrrrrrrrrrrrrrr

    je to ten nej filmíííkkk!!!!!!
  • terrousek97

    xD Love♥

    Lepšííí než 1111 *14* *14* *1* *15*
  • mamikalka

    nn

    je to uplně super fillmmmmmmm *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ...alinecka...xd

    Let's dance :-*

    Ahojky chtela bych se zeptat jestli nahodou nema nekdo tu pisnicku z toho finale??nikdo to nema *9* jestli ji nekdo mate tak mi napiste nebo mi ji poslete na xD.aLiNeCkA.xD@seznam.cz diky mooooooooc a jinak upa mega moc nej filmik jaky je:-* miluju moooc *14* *14*
  • ???

    nevíte někdo prosím jak se jmenuje ten chlap co hraje v Let's dance 2 toho asiata jak tancuje ve 410?
  • sabcas

    Re: Nej taneční film na světě!!!

    Já si taky myslim ze let's dance je fakt nejlepsi a sem moc rada ze ten film udelali fakt jo *15* *3* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit