Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: .......

    No, víš to je mix, ale není na žádném CD. Některé písně znám.
  • .......

    Ahoj nevíte někdo jak se jmenuje písnička která hraje ke konci filmu myslím že je to 1 hodina 9 minut a 31 sekund....kdyby jste to náhodou někdo věděl tak mi písněte na email...mooooc dík *14* *14* *4*
  • ...

    miluju tenhle film...já sama tančim hip hop a break dance...takže tenhle filmík je fajn..... *4* *15*
  • kk

    hooojte tak ja si mylim ze tohle le moc dobry film a miluji ho proste sa mi moc liby a dufam ze i vam
  • 130killer

    ...

    http://s3.bitefight.cz/c.php?uid=10 4521
  • milano.alyssa

    sabina(alyssa)

    lets dance2street dance:to je proste supr film
    *3* *3*
  • hilarynka125

    =o)

    fakt supeer filmík *3*
  • Re: Re: mix na konci

    ahooj prosííím pošli mi ho nemůžu ho nikde najít
  • markitka87

    Step up 2

    Zatim nejlepší film o tanci co jsem viděla. A že jsem jich viděla dost! I když teď jsem si vzpoměla že na Hříšný tanec nemá žádný jiný film. *1* Takže Step up 2 na druhém místě. *3*
  • Re: PLS

    Ahoj písnička se jmenuje Bounce..od Timbalanda..ale ta další písnička..tu taky mám..ale ta nvm jak se jmenuje..tak..;-)
  • mixík...plíís

    Nazdárek....lidičky nemáte někdo ten mixík jak nakonci fšicí tancovali v tom dešti plíís...hodně dlouho ho shánim ale furt nic...kdyžtak napiště na email nebo icq 200-343-066 díkec moc *9*..jináč step up upe nejlepší filmík,jak jednička tak dvojka a už se mooc moooc těšim až bude trojka doufam že si Jon Chu trošičku mákne jináč se nedočkám *14* *14*
  • ??

    Lidičky jaksi moc nechápu jaktože je Taylor bratr od Andie?? *9* *9*
  • karuuulka

    ---

    upe mocinky skvělý filmík, velký potlesk *1*
  • Re: PLS

    Can't Help But Wait feat. Plies *4*
  • Re: PLS

    #

    #

    Shake Your Pom Pom *4*
  • Re: PLS

    nemyslis flo rida
    *4*
  • Re: dabing?

    ja ten film mam *5*
  • chameleon-j

    Supeeeeeeer

    Nemám slov. Je to super film, což je první díl taky, samozřejmě. *14*
  • Re: SonG((:

    Asi mas na mysli Church od T-pain ft.Teddy Verseti
  • Step up 2

    Caute lidi, schanim nazev pisnicky co hraje pri treninku ve 3oty minute, hnedka ta prvni jak tam hraje chvili.Moc vas prosim, dikes posilejte na mail.Diky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit