Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SonG((:

    čauky..ej nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička jak ta andie a tyler si dali battle na trampošce *7* ? plíís je to upe nej písnička a ten film *14* oh the best!!
  • kyra123

    very good

    Včera sem se konečně podívala na Let´s dance 2 a musím říct že je to moc pěknej filmík..mnohem lepší než jednička a nejvíc se mi líbil ten styl tance hlavně ten jejich závěrečnej výstup byl skvělej..ještě to tak umět stejně dobře jako oni *1*
  • evicqa

    neny xD

    hh upee nejky filmík co sem kdy vidla a hlavn se mi tam líbí ten rober hoffamn *14* *1*
  • Re: Milujůůůůůůůů tenhle film

    a kde si se na to dívala?????????????odpú na e-mail
  • Re: dabing?

    hele tak si ho v ceskym dabingu stahni na www.ulozto.cz trava to jen 20 min a je v cz
  • Re: Re: Re: Re: Re: PLS

    Jjj myslim ze vim co myslis=D
    ale ted si nevybavim nazev,je stranse dlouhej
  • Re: Re: Re: Re: PLS

    no myslim tu písničku po tý scéně s tim srdcem....hraje tam ta písnička Bounce a hned potom je nějaká jiná....rychlejší *3*
  • Re: Re: Re: PLS

    Myslis jak tam Andie tancuje s Chasem?Tech casti je vic ale mas asi na mysli Timbaland-Bounce
  • monisek111

    Superrrrrrr

    Ju super filmík hlavně vsichni co tam hrajou miluju ten film *7* *14*
  • Re: super film..

    Nekde sem cetla ze bude 3D *4*
  • gregorka001

    Re: Salut

    jasne taky ale jednicka byla lepsi
  • gregorka001

    Re: dabing?

    hele promin ale kazdej film co prijde do kin do ceska tak pak nadabujou a kdyz byla i jednica tak uco
  • dabing?

    Ahoj, prosim vás nevíte jestli ten film nadabujou na DvD? Pořád slyším, že ho maj jen s titulkama *10*
    Když nadabovali jedničku, tak by mohli i Step up 2. Víte o tom něco?
  • amas

    Salut

    Nej herci ,nej film ...prostě je to nej *14* *14* *4*
  • miss.bunny

    _WoW_

    Daleko vymakanější než jednička,ale na oba filmy stojí za to jít do kina.Skvělá práce I Luv it!! *14* *14*
  • Re: Re: PLS

    ahojky, to není ona.. taky ji sháním.. a zatím ze všech písniček co mám, tak to není ani jedna..:-( až to zjistím, dám vědět.. a vás prosím o to samé *1*
  • Re: mix na konci

    čaw hele já ten mix mám tak písni na moje icq 39161525
  • Re: PLS

    Montana tucker sikora denial aint no stressi
  • matyk

    čawiky ten film je upa super já ho budu mít doma na DVD ale jinak je to super upa moc ti kteří jste ho neviděli tak ho musíte vidět to je upa super film *3* *4*
  • veris-avril

    krutý film :-)

    z totoho filmu vždycky upe chcípám upe mrtě pěkně tančijou nejvíc mazec film :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší