Přejít na výpis diskuzí

Let’s Dance

FILM 4.3.2007 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se jmenuje...

    Jak se jmenuje ten zpěvák Callin doopravdy??má veliké charisma..jinak uplne nejůžasnější filmík kurňa:-* *14* *14*
  • let

    nejuzas film na svete *3*
  • Filmík

    No já jsem ho neviděla,ale je to prejže pecka pošlete mi prosím film.děkuju moc pošlu za to taky něco
  • wow

    tohle je nej filmik myho zivota.......a channing je mooc sladkej..
  • nej nej nej !!

    ahojky.. od te doby co sem se na tenhle film sla do kina .. musela sem ho sehnat! ted ho mam bez titulku .. a v dost spatny kvalite .. nemate nekdo nejaky odkaz ze ktereho by to slo stahnout v lepsi kvalite? *7* ? prosim napiste mi ..! *3* znam ho sice skoro na zpamet .. ale prece jen .. dik kdo napise je zlaticko!! *14*
  • pls napiste mi

    pls napiste mi nekdo ci je ta hudba z let's dance , byla naprosto bo~í !!!
    • Re: pls napiste mi

      ahojky. hudba je od různých autoru, a je fakt dobrá zkus hledat pod orig. názvem Step Up -a pokud stahuješ tak to zkus na www.mininova.org , film jsem viděla loni v létě a byla to poměrně OK, ale hudba je bomba -čus
  • nejkrásnější podíváníčko

    Jeto jeden z nejhežčích filmů co jsem viděla *14* je fakt suprovej *3*
  • hladam podmaz zo zaverecneho tanca

    hladam podmaz zo zaverecneho tanca lets dance surne please
  • SUPER FILMÍK

    Jeden z nejhezčích filmů. Mohla bych se na něj dívat každej den. Takových filmů by měli dělat víc. *3*
    • Re: SUPER FILMÍK

      jj je to kláááááááááááááááá
  • Supr film!

    Je to moc supr a cool film o kterym jde o tanec ve stylu hip-hop a balet.Mám ho moc ráda a už asi 8x jsem ho viděla!Tahle stránka také není špatná,hodně se toho tady dočtete a máté přehled o všech filmech.Je to fakt skvělý a ti lidišky co to tu udělali mám mocinky ráda a posílám všem pusu.....Jste supr,fakt tak papa a doufám že se vám příspěvek líbí! *14*
    • Re: Supr film!

      jenom 8x,ja nejmin 20x je to ten nej nej nejlepsi film co sem videla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit