Přejít na výpis diskuzí

Let’s Dance

FILM 4.3.2007 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uzasnej film

    je to ten nejhezci film o tanceni kterej sem kdy videla.je uplne bozsky jak tanci.a ten kluk je krasnej *14* *14* *14* *4* *4* *4*
    • Re: uzasnej film

      vydela si uz film honej ten je lepsi *16* *8* *13*
      • Re: Re: uzasnej film

        honey sem videla a myslim ze todle Lets Dance je proste lepší!! *14* fagt best filmiiik *3*
        • Re: Re: Re: uzasnej film

          Souhlasim s tebou....tohle je živější. Jessica Alba si v Honey hraje na Matičku tance a dobrou duši. Let's dance mi přijde reálnější...
      • Re: Re: uzasnej film

        lets dance je proste super film najlepsi na svete ne?? *14* *14* *14* *4* *14* *14* *3* *3*
  • !!!BOMBA!!!

    Je to ten nejlepší film co jsem viděla je prostě bombovej,nádhernej!!!ZBOŽŇUJU HO!!! *14* *14*
  • jj

    úúúpe nádhernej filmííík *14* *14* *15* *14*
  • prostě božííí

    Nejlepší film kterej sem zatím viděla o tančení... *14* *14* ten film je prostě božííí *15* *15*
  • úža

    Je to super film, dobý děj a skvělí tanečníci a tanečnice! *3*
  • hladam podmaz zo zaverecneho tanca

    hladam podmaz zo zaverecneho tanca lets dance surne please
  • nej nej nej !!

    ahojky.. od te doby co sem se na tenhle film sla do kina .. musela sem ho sehnat! ted ho mam bez titulku .. a v dost spatny kvalite .. nemate nekdo nejaky odkaz ze ktereho by to slo stahnout v lepsi kvalite? *7* ? prosim napiste mi ..! *3* znam ho sice skoro na zpamet .. ale prece jen .. dik kdo napise je zlaticko!! *14*
  • wow

    tohle je nej filmik myho zivota.......a channing je mooc sladkej..
  • Step Up

    ten film je víc než boží.e mega boží.hlavně ty písničky.ty sou fakt best.hlavně ta u konce jak už tancujou fakt na ostro.ta je prostě hustá.ale nej je stejnak Channing.ten je úpa klááááááásnej a sladkej.a hrozně sexy. *14*
  • bombáááá

    je to upe mega super film!!! určo každýmu doporučuju!!!!!!!!!!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit