Přejít na výpis diskuzí

Líné Město

FILM 16.7.2008 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak tenhle lazy town je na prostá píčovina *16* *10*
  • Lazy town :') ach to byli časi..v roce 2004,.. nebo 2006 když to začli dávat a my čekali než daji nový díl ! :) Skvělej film... akorát měl jen dvě seriee :( ae tak co :)) starej dobrej film..ae tedka jak udělali ten novej lazy town pokračování..s tou 2 stefanie a sportagusem atd..tak už toe akorát ohrany měli to nechat ! Ničej něco hezkeho co bylo :) A navíc ty co to hrajou tedka v roce 2013 nejsou ani tak znamí..(Ok tamty taky nebyli..) ae prostě starej lazy town 4ever! Ne ta parodie co je tedka... :)))
    • Sportacuse hrál jeden a ten samej herec jako v první dvou sériích, akorát vyměnili Stephanii, pritože herečce, která ji hrála, je už 22 let. Obsazení Sportacuse se mění až teď v následujicí 5.sérii.
  • Ahoj Děti!
    V dnešní době je málo pohádkových seriálů, ve kterých by ukazovali příklad jak by mělo dítě v dnešní době žít. Tím mám na mysli: jíst zdravě, cvičit a být fresh. Nikomu tyto aktivity nevnucujem, pouze napovídáme k tomu aby člověk měl co nejvíce energie prožít chvíle v tomto krátkém životě. Doufám, že chápete význam Lazy Town.

    Mějte se krásně děti Váš Sportacus. *3*
  • píčovina
    • Ana72154
      Je to náhodou nejlepší seriál na světě. A laskavě nepiš sem vulgární slova, protože sem chodí také malé děti.
  • no nwm

    jako chapu jo ma to bejt pro maly deti(nekdy sou i vyjimky a koukaj na to 13 lety lidi)NEPOCHOPIM jo a jako on ten serial ma i nejak rozvojovat dite jako jak tam cvicej jedi zdrave atd. jo ale vzdit tam nemaj ani rodice!!!!!jo ona tam ta ruzovovlasa pinda jela na prazdniny ke strejdovi loutce (dalsi picovina)jeste si deti zacnou vymejslet ze louty mluvej atd.a je tam vole uz hrooozdne dlouho mely to natacet jenom ty prazdiny 2 mesice a byl by pokoj....to je muj nazor a myslim si ze i vetciny lidi kterejm je vic jak 10 me je 12 a nekoukala sem nato ani kdyz mi bylo 7 proste picovina jo ale muj nazor *1* *1*
    • neo_ap
      Věřím, že je to tvůj názor. Holka co se takhle vyjadřuje ani jiný mýt nemůže. Ale. Seriál je určitě zaměřen na jinou věkovou hranici, než 13 let. Takže tihle lidé těžko ohodnotí kvalitu seriálu.
      Osobně si myslím, že není špatný. Pro děti, jak jinak:) Rozhodně lepší než Pokémoni nebo Teletubbies. Před který bych dítě neposadil.
      Nakonec bych chtěl říci, že některým asi unik smysl těchto stránek. Stránky patří fanouškům, a tak když se mi něco (nebo někdo) nelíbí, tak tam nelezu. A když, už, se musím nutně svěřit se svým názorem, tak SLUŠNĚ!
      *10*
      • Ana72154
        Souhlasím s tebou. Mě je 14 a půl a pořád se koukám na Lazy town. *2*
        • no mě je 15 a asi mě ten seroš neomrzí je suprově udělaný palec na horu *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *1* *1* *1* *1* *1*
  • dark.coutness.alissa

    OMG O_o

    OMGF! O_o
  • ne

    Je to pekna kravina *16* *16* *16*
  • no..

    Me se moc nelibi ten sportakus tam porad dela hopity hopity hop *15* .Spis decky no... *3* *3* *3*
    • Ana72154
      A mě se to náhodou líbí.
  • gg

    ja to kukam rad koli stefaniee *14* *14*
  • kamil.veber

    Lazy town

    Lazy town je ten nejsuprovejsi serial na jetixu a koukam se na porad a nejlepsi je sportakkus a stephanie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit