Přejít na výpis diskuzí

Má tlustá Valentýna

FILM 4.3.2007 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • erikaa

    Re: The Best Telenovela

    souhlasím je to vážně škoda *9* *9*
  • pivou

    Re: Re: Valentýna

    Katinkako zadej si na youtube mi gorda bella cap(ted napiš číslo kapitoly) jsou tam všechny díly ale bohužel v španělštině ale mě se to i tak líbí tak papa *1*
  • kisby

    The Best Telenovela

    Mám teda rád hodně seriálů a sitcomů *4* *3* Ale Má tlustá Valentýna je moje nejoblíbenější telenovela. Taková hrozná škoda, že už jí nedávají v TV. Já jí naposledy viděl právě v televizi..ale to už je let! *9* Už aby jí zase dávali. Je The Best!!! Ten příběh..je prostě úžastný!! *3* *3*
  • Re: Díly v CZ

    ahojík no ty máš všecky díly na kazetě???já mám video prosímtě mužeš mi odpoved zda by jsi mi to nemohl nějak nahrát pokud bych ti to zaplatila????budu velmi ráda když mi odpovíš děkuji ti
  • Re: Valentýna

    Ahojky já mám taky moc ráda Mojí tlustou valentýnu a chtěla bych se zeptat nevíš kde bych jí mohla sehnat ?
    IcQ : 357604849 *3* předem kuju
  • Valentýna

    Mate někdo ty díly v čestine??Nebo kde se dá na ně podívat??
  • BEST

    nejlepsi telenovela skoda ze uz ji nedavaj v TV....kdyz jim napisu tak mi pokazde napisou to same *9*
  • Díly v CZ

    Ahojte tak já mam všechny díly v ČJ ale nepotěším Vás páč je mam na kazetě a to na DVD opravdu nedám *1* bohužel...ale pokud to pude seženu je a napíšu odkaz kde se dají stáhnout...
  • díly

    ahoj,nevíte někdo,kde by se daly díly shlídnout???díky pa *3*
  • Valentýna

    je to nej telenovela na světě!ten kdo jí vymyslel tak teda:klobouk dolů! *4* nejradši tam mám chicqui je taková bláznivá
  • Re: Re: DVD

    čaute .. kdybyste nekdo sehnal ty díly na DVD tak plís pisnete...dneska prohledam celej net a doufam ze neco najdu kdyztak to sem písnu zatim se mejte *3*
  • Re: DVD

    icq 423 270 638 pisteeeeeee *14*
  • ahooj

    pomocte delam takovy malou skupinu fans MGB kd e fans pomuzou najit vsechny dily v cesky slovensky pomuzete taky ???ja miluju aquilesa a franklina tak ty fans me taky piste icq 423 270 638 plosiiiiiim mozte *9* *9*
  • Re: Valentýýna na DVD

    achoj ty to dvd mas ?nevis kdo by ho mel??nebo asponcesky dily ke stazeni??423 270 638 icq paa *4* *14* franklin taky
  • Re: DVD

    ahoj mno ja enmam ty nahodou jeste taky ne????ty dily MGB a cesky???nemas nahodou??icq 423 270 638 *4* paa
  • Valentýýna na DVD

    Valentýna je na DVD? To sem nevěděla...
    heh... Miluju Franklina *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* * *14* *14* *14* *14* *14* *14* ...........
  • Re: novela

    Tj n fakt krásná telenovela a hlavně Čikin Kira to byla štabajzna :)
    *14* *4*
  • DVD

    zdravím všechny prosím Vás nemáte někdo Valentýnu na DVD
  • Re: čiky

    lasko
    *14* *14* *14* *14* *4*
  • čiky

    *14* *14* *14* *14* *14* milujute

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit