Přejít na výpis diskuzí

Má tlustá Valentýna

FILM 4.3.2007 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DVD

    zdravím všechny prosím Vás nemáte někdo Valentýnu na DVD
    • Re: DVD

      ahoj mno ja enmam ty nahodou jeste taky ne????ty dily MGB a cesky???nemas nahodou??icq 423 270 638 *4* paa
      • Re: Re: DVD

        čaute .. kdybyste nekdo sehnal ty díly na DVD tak plís pisnete...dneska prohledam celej net a doufam ze neco najdu kdyztak to sem písnu zatim se mejte *3*
    • Valentýýna na DVD

      Valentýna je na DVD? To sem nevěděla...
      heh... Miluju Franklina *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* * *14* *14* *14* *14* *14* *14* ...........
      • Re: Valentýýna na DVD

        achoj ty to dvd mas ?nevis kdo by ho mel??nebo asponcesky dily ke stazeni??423 270 638 icq paa *4* *14* franklin taky
  • novela

    Hëzká Telenovela
    • Re: novela

      Tj n fakt krásná telenovela a hlavně Čikin Kira to byla štabajzna :)
      *14* *4*
  • čiky

    *14* *14* *14* *14* *14* milujuter
  • Hele Jane jestli tě ta telenovela nezajímá tak to je tvoje věc každý má rád něco jiného já to chápu ale některé to babí tak prosím nevstupuj do diskuze. Diskuze je pro ty lidi kteří to miluji.
  • kde najdu valentínu

    čus já se na valentínu ci dívat je to super telenovela asi i jediná ale nevím kde nevíte kde na netu by byli všechny díli na shlédnutí? plsky napište někdo *3*
    • pettullka

      Re: kde najdu valentínu

      Ulozto.cz *4*
    • Re: kde najdu valentínu

      skys youtube ma tlusta valenti na a tam se ti něco ukáže
    • Re: kde najdu valentínu

      na ulož to se postupně přidávají všechny díly.
    • Re: kde najdu valentínu

      taky bych rád věděl *3* kde se na to dá kouknout
  • niki.5

    dávaj má tlustá valentýna

    lidi mám pro vás supr zprávu na STV1 dávaj má tlustá valentýna každej den v 10:45 - 12:20 *3*
    • canlikodia

      Re: dávaj má tlustá valentýna

      promin ale to je jaksi na nic... :D jsme ve skole :D kdyby to davali na primne misto zazraku zivota bylo by to lepcejsi ;)
  • Tu telenovelu jsem mněla ze všech nejradši....Je to taková romantika Orestes a Valentýna *14*
  • čiky

    *14* *14* *14* *14* *14* milujute
    • Re: čiky

      lasko
      *14* *14* *14* *14* *4*
  • díly

    ahoj,nevíte někdo,kde by se daly díly shlídnout???díky pa *3*
  • Valentýna

    Mate někdo ty díly v čestine??Nebo kde se dá na ně podívat??
    • Re: Valentýna

      ted to jede na slovakach!!!!
      • Re: Re: Valentýna

        ahojky lidi ty co maj rádi má tlustá valentýna tak se dá stáhnout na ulož to boužel né zatim všechny díly ale dotyčný je pořád dodává tak se jukněte *4* *4* *3*
        • Re: Re: Re: Valentýna

          velmy ma to stve ze davaju slatku valentinu doobeda a nie pobede. je to cista hlupost ahojjjjjjjjjjjjjjjjjj. *3*
      • Re: Re: Valentýna

        ahojky lidi ty co maj rádi má tlustá valentýna tak se dá stáhnout na ulož to boužel né zatim všechny díly ale dotyčný je pořád dodává tak se jukněte *4* *4* *3*
      • Re: Re: Valentýna

        Jo to je pravda,ale dopoledne a to jaksi vecina lidi asi nebývá doma *9* Nechápu jak tam místo toho mohli odpoledne prcnout jakousi Německou hovadinu *9* škoda no...Snad to brzo změní
    • Re: Valentýna

      Ahojky já mám taky moc ráda Mojí tlustou valentýnu a chtěla bych se zeptat nevíš kde bych jí mohla sehnat ?
      IcQ : 357604849 *3* předem kuju
      • pivou

        Re: Re: Valentýna

        Katinkako zadej si na youtube mi gorda bella cap(ted napiš číslo kapitoly) jsou tam všechny díly ale bohužel v španělštině ale mě se to i tak líbí tak papa *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit