Přejít na výpis diskuzí

Má tlustá Valentýna

FILM 4.3.2007 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anka6959
    Ahojte lid nevíte kde bych mohla stáhnout 115 díl telenovely ? na ulozto to vubec není adocela mě to štve !! jo a nevíte prosim vás v jakým díle to byla Chiqui na tom potratu ? já to nikde nemůžu najít..jinak nejvíc mám ráda Chiqui Franklina a pak Valentýnu s Orestem *1* *1* *1* je to nejlepší telenovela *14* *14* *14* *14* *14*
    • ano mate pravdu je to najlebšia telenovela a ma velmy bavy som rada že je na uložto mne sa pači len čiky a franklin s ukrasny ten film sa my velmy peči
      a už všetky časti su na uložto proste najnjaj naj je len sladka valentina ostatne filmy su somarina
      ale valentina to je naj najme sa my pači ao sa čiky a franklin miluju a tyžia po sebe dobre že nepovedala olypii že lubi franklina karena nemusi t ovediet každy
    • juvaneny
      ahoj, myslím že 115 díl pro děj není vůbec důležitý :D taky sem ho tam nenašla tak jsem ho přeskočila a v pohodě :D
  • Uplne super telenovela..Chuiqi a Franklin,boli pekný parik.Mohli by niekedy natocit telenovelu kde hraju oni dvaja hlavnu ulohu,potesilo by ma to :-)
  • .......

    Tuhle telenovelu zbožnuju.Valentýna je nejlepšííííí telenovela.
    • Re: .......

      jn valentyna = telenovela
  • lusiiinkaa121

    ahoj

    Ahoj můžu se zeptat v jakém dile bude ta valentyna uz takova pekna a hubena ??:) *3* *3*
    • anka6959
      ona příde v 66 díle na svatbu Chiqui a Oresta :)
  • :)

    tuhle telenovelu jsem úplně milovala *3* ale dávali ji dopoledne .. *16* ale vždycky to byl důvod proč nejít do školy a být "nemocná" *1* *1*
  • STV1

    Taky Vás tak štve , že MGB dávaj dopoledne ? =( Psala jsem na NOVU a odepsali mi , že ji nehodlají vysílat u nás v ČR ='( MGB FOREWER =* *14*
    • Re: STV1

      jj taky mě to štve..hele mužu mít na kohokoli z vás dotaz?potřebovala bych vědět zda si nepamatujete jake čislo ma ten dil kdy uplně na konci zjisti Bella že královna klubu je Olympie...pls nevíté??aspon přibližně??
  • niki.5

    dávaj má tlustá valentýna

    lidi mám pro vás supr zprávu na STV1 dávaj má tlustá valentýna každej den v 10:45 - 12:20 *3*
    • canlikodia

      Re: dávaj má tlustá valentýna

      promin ale to je jaksi na nic... :D jsme ve skole :D kdyby to davali na primne misto zazraku zivota bylo by to lepcejsi ;)
  • dily

    ahoj shanim dily telenovely ma tlusta valentyna. moc ji miluju a chtela bych ji zase videt. nevite nekdo o tom kde by se daly stahnout nebo tak? piste pls treba na icq 429 557 440. diky moc *4*
    • Susi18
      Ahoj.Všechny díly si můžeš postupně stáhnout na www.ulozto.cz .Stahuji tam tedkom každý den nejméně 4 díly Valentýny,a je to super.Lepší než na internetu.A stáhne se ti to rychle,tak za 30 minut.Teda alepsoň mě :).Přeji příjemné dívání:)
  • kde najdu valentínu

    čus já se na valentínu ci dívat je to super telenovela asi i jediná ale nevím kde nevíte kde na netu by byli všechny díli na shlédnutí? plsky napište někdo *3*
    • pettullka

      Re: kde najdu valentínu

      Ulozto.cz *4*
    • Re: kde najdu valentínu

      skys youtube ma tlusta valenti na a tam se ti něco ukáže
    • Re: kde najdu valentínu

      na ulož to se postupně přidávají všechny díly.
    • Re: kde najdu valentínu

      taky bych rád věděl *3* kde se na to dá kouknout
  • ms.amazing

    ..

    V žádném případě nejsem fanda žádných telenovel, ale Valentýna je super! To je jediná telenovela na jakou jsem kdy koukala a bylo to super! xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit