Přejít na výpis diskuzí

Má tlustá Valentýna

FILM 4.3.2007 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Valentýna

    Ahoj, pokud máte někdo Valentýnu na kazetě, mám možnost jí dát na DVD, díky.
  • kisby

    The Best Telenovela

    Mám teda rád hodně seriálů a sitcomů *4* *3* Ale Má tlustá Valentýna je moje nejoblíbenější telenovela. Taková hrozná škoda, že už jí nedávají v TV. Já jí naposledy viděl právě v televizi..ale to už je let! *9* Už aby jí zase dávali. Je The Best!!! Ten příběh..je prostě úžastný!! *3* *3*
    • Re: The Best Telenovela

      ej ale ona je ted na slovakach *15*
      • Re: Re: The Best Telenovela

        stáhnout se dají na uložto.cz jsou tam skoro všchny díly *3*
    • erikaa

      Re: The Best Telenovela

      souhlasím je to vážně škoda *9* *9*
  • Valentýna

    Mate někdo ty díly v čestine??Nebo kde se dá na ně podívat??
    • Re: Valentýna

      ted to jede na slovakach!!!!
      • Re: Re: Valentýna

        ahojky lidi ty co maj rádi má tlustá valentýna tak se dá stáhnout na ulož to boužel né zatim všechny díly ale dotyčný je pořád dodává tak se jukněte *4* *4* *3*
        • Re: Re: Re: Valentýna

          velmy ma to stve ze davaju slatku valentinu doobeda a nie pobede. je to cista hlupost ahojjjjjjjjjjjjjjjjjj. *3*
      • Re: Re: Valentýna

        ahojky lidi ty co maj rádi má tlustá valentýna tak se dá stáhnout na ulož to boužel né zatim všechny díly ale dotyčný je pořád dodává tak se jukněte *4* *4* *3*
      • Re: Re: Valentýna

        Jo to je pravda,ale dopoledne a to jaksi vecina lidi asi nebývá doma *9* Nechápu jak tam místo toho mohli odpoledne prcnout jakousi Německou hovadinu *9* škoda no...Snad to brzo změní
    • Re: Valentýna

      Ahojky já mám taky moc ráda Mojí tlustou valentýnu a chtěla bych se zeptat nevíš kde bych jí mohla sehnat ?
      IcQ : 357604849 *3* předem kuju
      • pivou

        Re: Re: Valentýna

        Katinkako zadej si na youtube mi gorda bella cap(ted napiš číslo kapitoly) jsou tam všechny díly ale bohužel v španělštině ale mě se to i tak líbí tak papa *1*
  • BEST

    nejlepsi telenovela skoda ze uz ji nedavaj v TV....kdyz jim napisu tak mi pokazde napisou to same *9*
    • Re: BEST

      ahojky ja mam taky rada telenovelu ma tlusta valentyna a cos jim tam prosimte psala a na co ti odepisujou to sami????das mi jejich e-mail????nevis kdy zase budou davat mou tlustou valentynu????odepis prosim na muj e-mail budu se tesit pa paja *4* *4* *4*
  • Díly v CZ

    Ahojte tak já mam všechny díly v ČJ ale nepotěším Vás páč je mam na kazetě a to na DVD opravdu nedám *1* bohužel...ale pokud to pude seženu je a napíšu odkaz kde se dají stáhnout...
    • Re: Díly v CZ

      ahojík no ty máš všecky díly na kazetě???já mám video prosímtě mužeš mi odpoved zda by jsi mi to nemohl nějak nahrát pokud bych ti to zaplatila????budu velmi ráda když mi odpovíš děkuji ti
  • díly

    ahoj,nevíte někdo,kde by se daly díly shlídnout???díky pa *3*
  • Valentýna

    je to nej telenovela na světě!ten kdo jí vymyslel tak teda:klobouk dolů! *4* nejradši tam mám chicqui je taková bláznivá
  • Re: DVD

    icq 423 270 638 pisteeeeeee *14*
  • ahooj

    pomocte delam takovy malou skupinu fans MGB kd e fans pomuzou najit vsechny dily v cesky slovensky pomuzete taky ???ja miluju aquilesa a franklina tak ty fans me taky piste icq 423 270 638 plosiiiiiim mozte *9* *9*
  • DVD

    zdravím všechny prosím Vás nemáte někdo Valentýnu na DVD
    • Re: DVD

      ahoj mno ja enmam ty nahodou jeste taky ne????ty dily MGB a cesky???nemas nahodou??icq 423 270 638 *4* paa
      • Re: Re: DVD

        čaute .. kdybyste nekdo sehnal ty díly na DVD tak plís pisnete...dneska prohledam celej net a doufam ze neco najdu kdyztak to sem písnu zatim se mejte *3*
    • Valentýýna na DVD

      Valentýna je na DVD? To sem nevěděla...
      heh... Miluju Franklina *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* * *14* *14* *14* *14* *14* *14* ...........
      • Re: Valentýýna na DVD

        achoj ty to dvd mas ?nevis kdo by ho mel??nebo asponcesky dily ke stazeni??423 270 638 icq paa *4* *14* franklin taky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit