Přejít na výpis diskuzí

Madagaskar 2 útěk z Afriky

FILM 21.8.2008 21:41
  30 příspěvků

K natočení animované komedie Madagaskar 2 měli její tvůrci dva dobré důvody. Prvním bezpochyby byly tržby, které film vynesly na první místo žebříčku úspěšnosti rodinných snímků roku 2005. Druhým důvodem se stal fakt, že hlavní hrdinové, hýčkané hvězdy newyorské zoo, tragicky zakysli na titulním ostrově u afrických břehů a takový osud jim žádný divák určitě nepřál. Jenže pokračování jim připravilo taková dobrodružství, že ve srovnání s nimi by byl doživotní pobyt na Madagaskaru tou příjemnější variantou. Vzpomínáte si na trosky letadla ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super hlášky. Anejlepší je král Jelimán
  • p.petulkaa33

.........)

madagaskar je super 1 i 2 mě by zajímalo ...vím že se bude vysílat i madagaskar 3 tentokrát budou v evropě bude to nejspíš až vroce 2O12 sem četla ale newím jestli myslí tím že to budou vysílat v americe a u nás jeste dýl doufám že to bude ten rok 2O12 už se na to moc těšííím
  • stormgirl

Jsem buchta...

To byl vtip, to jsem já, Král Jelimán... Kdo z vás si na mě dělal zálusk? *1*
  • javancurova

huhů

králi jelimáne, králi jelimáne konečně jsem vás našel *5* (supr film u kterýho se člověk pobaví)...............prosě prdel *14* *14* *15* *14* *1* *1*
  • javancurova

týýýýý vado

super filmík........................ *15*
    M I L U J U ho *14* *14*
    PROSTĚ SUPER *9* *3*
  • Madagaskar

Stýví bude váš nový vládce § *1*
    • jackie28

Re: Madagaskar

*1* *1* lol u toho se směju *1* a nebo jak se ta babča pere s tim Alexem:prej příště už tě takhle šetřit nebudu *1*
      • javancurova

Re: Re: Madagaskar

jojo nemám co dodat *1* *1*
  • antidicaprio

tlapa

super filmík ,lol ale štve mě taková mini chybyčka ve2 ma alex to znamínko na tlapě ale v1 ho nemá ,ja vim že když dělali jedničku tak s dvojkou nepočítali ale stejně *5* *4* *4*
    • jackie28

Re: tlapa

tjn to máš pravdu *1*
  • glackgirl

:D

Phile, ty ruko jedna nevymáchaná...Luxusní film *1* *1*
  • sarahodacova

madagaskar

ta 2 je prostě ssssuperrrrr!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *3* *4* *4* *3*
  • madagaskar 2

Madagaskar 2 je prostě super! *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se: