Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ewa147

    Premiera 13.11

    Ja už na tom byla predevčirem *3* *15*
    Ale nic moc udelali z toho romantickou komedii *14* *14* *5*
  • glackgirl

    :D

    Phile, ty ruko jedna nevymáchaná...Luxusní film *1* *1*
  • katka.bozkova

    MADAGASKAR NEJ

    jO JE TO FAKT SUPER FILM MOOC SE MI LÍBIL!!!! *3* *1*
  • hrozinka-roxynka-adinka

    Super!

    Fakt bezva zábavnej filmek , sem do toho filmu zamilovaná *14* ,dopurucuju jít do kina ale je to i na internetu ke shlédnutí!Pokud chcete vedet jaka je to stranka tak se mi napište na mail(andyka2@seznam.cz)
  • jitkasa

    Best

    Tak tenhle filmík je supéér! Byla jsem na něj před tejdnem a šla bych na něj klidně znova *15* Byl pěknej a ten Alex jako malý lviče ťuťu ňuňu *14*
  • Madagascar 2

    To je moc nádherný film je tak rostomilý ten Alex když byl malí. Gloria je ůžasná a Melman je moc srandovní a Márty je superrrrr *14* *14* *14*
    • Re: Madagascar 2

      JOJOJO SOUHLASÍM S TEBOU *14* *14* *1* *14* :D :D :D FILMEČEK JE úžasnej *4*
  • mg2

    Jednička mě tedy nijak nenadchla,kromě krále Jelimána,tam nebylo nic k zasmání...ale dvojka je naprosto super *15*
    • Re: mg2

      No myslím že když tady byla jednička tak si každej říkal že je to sranda úplně největší.Ale hned co se objeví dvojka tak jednička je minulost.Myslím že jedna i dvě mají své chyby ale jsou obě dobré.Dvojka je s něčím lepší než jednička a dvojka zase lepší než jednička.
      Tak to podle mě je.
      Ale nevím jak vy to máte. *5*
  • javancurova

    týýýýý vado

    super filmík........................ *15*
    M I L U J U ho *14* *14*
    PROSTĚ SUPER *9* *3*
  • 16kacule

    Afrika

    Myslím, že madagaskar 2 je skvělý, hrozně jsem se u něj nasmála. Opravdu skvělé fóry *15*
  • nika.

    good

    Jednička byla nic moc, tak jsem si řikala že tohle bude taky jen taková prdlá sranda a nic víc. Ale bylo to úplně něco jinýho než 1.díl a fakt super film, moc mě překvapil! *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit