Přejít na výpis diskuzí

Máj

FILM 1.8.2008 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michelin12

    Re: Komu se Máj nelíbí ať si p.... políbí !!!

    Máj není podle pravdy, ale podle básničky, která je vymyšlená!!! Teda DOUFÁM, že je vymyšlená a že Mácha neměl nějaké pravdivé motivy, jinak se picnu!!! Jestli ta Jarmila opravdu byla, tak ji odněkaď vyhrabu, zbiju a zase zahrabu!!! TOHLE, co udělala si ani jeden z nich nezasloužil!!!
  • michelin12

    NÁÁÁÁDHERA!!

    MÁJ je ten NEJNÁDHERNĚJŠÍ český film, jaký jsem kdy viděla!!! Byla jsem na to 2x v kině a asi se nachystám i potřetí!!! *1* *1* O bože!!! A Matěj jako Vilém je náááááááááádhernej!!!! Úplně ten nejnádhernější Vilém, jakého mohli vybrat!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ferrerrka

    Re: Mega super film

    Ahojky:)ja si stebou dovolím souhlasit:)řekla si to uplně přesně:)
  • 12meggy12

    Mega super film

    Dneska jsem viděla film Máj a ať si kdo chce co chce říká já si vím , že je to uplně boží film !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! jak všichni říkájí kdo ví co tak to není pravda !!! uplně mě to překvapilo jak je ten film tak krásně spracovaný ... ke konci jak je tam ta poprava tak jsem strašněbrečela a ta hudba do toho uplně ůžasný


    *14* *14* *14*
  • ferrerrka

    Máj

    Ahojky...Máj sem viděla minulou neděli a nebyl ajsem si moc jistá. Na recenze většinou moc nedám,ale tady nebyla žádná dobrá. Tak jsem si řekla ,že se podívám na trailer. Naprosto mě uchvátila hudba a ještě jsem se zamilovala do Viléma:)řekla jse to kamarádce že bychom a to mohly jít..a ona že jo,že se jí taky líbí Vilém¨,takže jsme na to vlastně šli,kvůli němu,že když to bude blbost,tak se můžeme aspon rozplývat nad Vilémem. Blbost to samozřejmě nebyla,mě to naprosto uchvátilo a na konci jsem brečela. Hudba je nádherná a kamera a záběry jsou dokonalé. Až na tu jednu scénu,kde Viléma pronásledují mrtvoly musím říct že ten film je naprosto dokonalej.
  • yasminka

    No.1

    já jsem byla na Máji 23.8., naprosto to splnilo mé očekávání, snad i předčilo...dokonalé spojení klasického díla s moderní dobou, které výborně podpoří moderní hudba, kostýmy i herecké obsazení...Vilém byl uplně dokonalý, sice žádný strašný lesů pán, ale beznadjně zamilovaný kluk, ale to vůbec ničemu nevadilo - při jeho popravě mi tekly slzy (a to se mi už dloooouho nestalo...) *14* *14*
  • Máj....

    Včera jsem viděla Máj, to je super film, za srpen jsem viděla 5 filmů, a myslela jsem si že Bathory byl nej, ale teď musim uznat, že Máj je přece jenom o trošku lepší...sice sem to asi od půlky viděla zamlženě, páč sem brečela, napřed sem to držela, ale pak už to nešlo,když přišla poprava........ a já nebrečim nikdy, já nebrečela ani u Titaniku.A nakonec i když vím že budu opakovat fanynky, Matěj je fakt krásnej... *14*
  • Máj

    Ve čtvrtek jsem byla v kině na premieře filmu Máj a musím říci, že se nejspíše půjdu podívat ještě jednou, jelikož takto nádherný film jsem snad ještě nikdy neviděla.
    Musím o něm stále přemýšlet. *14*
  • 12meggy12

    Komu se Máj nelíbí ať si p.... políbí !!!

    Lidi mohli by jste být aspoň trochu tolerantní ,pan Brabec Máj natočil podle toho jak ho vidí a když se do toho vžijete a uvědomíte si ,že je to podle pravdy tak se Vám to bude mooooc líbit ... zkuste se nad tím zamyslet ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit