Přejít na výpis diskuzí

Mamma Mia!

FILM 29.7.2008 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kikines

    Je to hezkej film ...

    Je to good film nejvíc jsem se smála tomu ,,Harry nabíječ,, to byla fakt prdel *1*
  • heath.4ever

    super

    Mamma Mia?nejskvělejší film který jsem za poslední dobu viděl.Skvělý písničky, skvělý herci, prostě úžasný.
  • iveta23.2.

    Mamma Mia

    Strašně pěkný film opravdu nemá chybu *4*
    já bych se na něj mohla dívat furt strašně se mi líbí *3* *1*
  • nemo2

    mamma mia je super

    Mamma Mia je super film mě se tam líbí z herců Meryl Sreep a Amanda Seyfried jsou dobrý *4* *1* *4* *4* *1* *1*
  • Skvělý

    Skvělej film..jen jednu věc sem nepochopila- proč jsou v čestině Rossie i Tanya nadabovaný jednou dabérkou?..Sice paní stašová se hodí na ně obě,ale nebylo by lepší,kdyby byla každá jinak?:)) *3* *1*
    • zdendaa

      Re: Skvělý

      Nejlepší je originál verze v AJ *3*
    • denulka4

      Re: Skvělý

      je to skvělej film.....moc se mi líbí jak zpívají a děj je taky fajn...hrozně ráda zpívám písničky s nimi *14*
  • fifakovaterka

    mamma mia a meryl

    mamma mia! se mi hrozně moc líbí je to suprovej film a meryl je taky suprová a kevšemu nádherně zpívá jako vždy! *14*
  • ajinka1

    mamma mia

    suprovej film jeden z nejlepších!!! děkuju!! *3* *14* *1* *4*
  • mama mia

    Mama mia je nej film na svete a nemuze se mu rovnat ani hsm1,2,3 i dyz jsoou dobry zalozILA JSEM BLOg o mama mia:mamamia97.blog.cz tak se kouknete jinak fakt nej filmík,hlavně meryl streep byla dobra-i ve zpevu i vhraní ale ostatní herci tak fajakt uzasny bestbest a jeste jednou bestbesttík,
  • lieblinka

    Skvělej film!!!

    Bombovej film,skvělé písničky a úžasní herci....ten se fakt povedl. *14*
  • bjirina

    Loňský rok

    jsem prostonala a Mamma Mia! bylo přesně to, co jsem v létě potřebovala - pobavit se a přijít na jiné myšlenky. Proto na něj nedám dopustit! Jen v kině jsem byla 5x, od Vánoc mám sound track a film na DVD. Navíc jsem získala cenného spoluobdivovatele - 3-letého vnuka. Dnes si už prozpěvuje všechny texty a celý film protančí....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit