Přejít na výpis diskuzí

Mamma Mia!

FILM 29.7.2008 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vrtinek

    Milujuuuuuuuu

    ten film je pstě bestttttttt miluju hooooooooooooooooooo *4*
  • ily93

    ááááá

    Hej Mamma Miu fakt žeru ani nevím kolikrát jsem to viděla, jen ne v kině a to mě mrzí měli jsme to doma dříve než to vyšlo oficiálně na dvd takže jsem se na to furt dívala.Úplně miluju ty písníčky, a herecké výkony hlavně teda Meryl je fakt báječná.No k tomu filmu se nedá nic dodat snad je že se opravdu povedl!!Takže dávám velkou 1 *1*
  • mamma mia - nejlepsi muzikal jaky existuje

    ten to film je uplne boziiii *15* mam hostrasne rada a koukam se na nej kazdy den .. a souhlasim s tim ze sky je hezkej , zvlast v lay our your love on me *4* jinak dejove si ten film tez nemuzu vynachvalit je proste dokonalej .... *15*
  • SUUUUUUUUUUUPEEEEEEEEEEEEEER.

    SKY JE MOC HEZKEJ.FILM JE KRÁSNĚ UJETEJ.
    ZVLÁŠT ROSIE.
    *3* *4* *15* *8* *4* *7* *14* *1* *3* *9* *14*
  • Světový

    Tahle diskuse jen pro milovníky :-D jsem dost sentimentální.... *14* Děkuju za tenhle jedinečný film každýmu, kdo se na něm podílel *1* Letní komedie mě naprosto dostala, v kině jsem se neudržela a začala zpívat s nimi, vůbec celý sál si tak pobrukoval. Doma jsem pak tančila a hned jsem si šla koupit nový lístky, protože v kině je to mnohem větší zážitek. Jakoby jste sami byli herci v tomhle unikátním filmu. Znám ho už nazpaměť v angličtině, takže když jsem dostala DVD, nemusím shánět titulky :-D Tento filmík bude navždy patřit mezi mé nejoblíbenější..... i když už to nebude jako poprvé. Ten pocit, jaká písnička asi přijde. Ted se už jen těším na vybraný scény a vždycky tam hledám něco novýho..... ze začátku jsem se třeba dívala a poslouchala písničky, ted jen přemítám, proč není sladkej stárnoucí Brosnan oholenej :-D
  • conceited.bitch

    pecká

    UpA pecka film jako :o) byla jsem na něm v kině ajba až na to že sem to měla s titulkama a i přes to užasný!!!!miluju hoooo *14* :D
  • karuuulka

    ---

    Tak tohle je pro mě NEJLEPŠÍ film na světě, upe boží *1* *14*
    • ernia

      Re: ---

      lidi, já vás žeru *1* *1*

      pro mě je to určitě jeden z nejlepších filmů roku 2008! úžasná relaxace
      • ancovicka1

        Re: Re: ---

        joooo moeřeč já vás žeru! film rokuuu
  • sikulka16

    :)

    Pro mě jeden z nejlepších filmů,teda spíš asi NEJLEPŠÍ :o))..úúžasnej film !!!Nemůžu si ho vynachválit!!!Když jsem na něm byla,tak skoro celý sál tleskal...Nikdy jsem si nemyslela,že bych zažila něco takového,aby se v kině tleskalo.....fakt klobouk dolů.... *4* *14* *3* *14*
    • sikulka16

      Re: :)

      Ještě jsem zapomněla dodat :D Mám ho samozřejmě na dvd..a jede mi téměř každý den,někdy to stíhám i víckrát..zamilovala jsem si ho..:))))Nedám dopustit:D
      • ernia

        Re: Re: :)

        to je divný, u nás jsme tleskali jen já a kamarád.. a to až když jsme na tom byli naposledy .. při těch minulých projekcích jsem se fakt bála, že by mi někdo natáhl :D
  • hilarynka125

    mamma mia!

    je to moc suprovej filmík *3* *4*
  • :-p

    najlapsie film *3* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit