Přejít na výpis diskuzí

Mamma Mia!

FILM 29.7.2008 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • barrunnka

    Mamma mia

    hnedka jak jsem sedla do kina a začala první písnička věděla jsem, že to bude super... a opravdu bylo. Tenhle film mě fakt dostal, je to bomba. perfektní herci, nádherná hudba a nezapomenutelný prostředí. Dávám 100% *14* *14* *14*
  • I love Mamma Mia!!!!!♥

    jujda včera jsem byla s kamíkama po třetí v kině, protože jsem to už nemohla vydržet! já ten film absolutně žeru! prostě někdo v mym věku→13/14←si myslí že meryl a skupina abba prostě co to je?? že? ale já to žeru prostě! ať si myslí kdo chce co chce, prostě abba má nádherný písničky a v podání těchto fakt úúúúžasných hercůů to bylo bombový až jsem plakala! já si prostě nemůžu pomoct já ten film MILUJU!!!! no 007!? to bylo bombový! a náhodou zpívá kváásně! jeeejeej→miluju film mamma mia!! to je asiik moe úúchylka! *14* *14* *14* *14* mno DVD+CD už mám objednánééé a netrpělivě na ně čekám! fakt takhle báječný film na českém trhu už hoooodně dlouho nebyl!
  • neej

    jeto ůůůůůůůůůůůůůůůůů
  • uppa suupa

    Vauu včera sem na tom byla v kinee *3* *15* *15* *1* a nemohla sem si to nechat ujit a dnes to mám na dvd *15* *15* broste u toho filmu se nedá nic jinýho delat nez se rezat smííchy!!!
    Celej film sem mela takovej výtlem ze sem faktt nemohla.. super obsazení Brosnaa a Strrep.. ( taky si ho sama vybrala ab tam s ní hrál ( v tom neco bude *14* )) .. bomba film.. kazdýmu doporucuji
    • ernia

      Re: uppa suupa

      ÁÁ DALŠÍ *1* *1* co jsem teď denně na fóru Streep tak tam cětšina lidí šílí z tzv. "Peryl love" .. až je to šílené, vymýšlejí fan fiction povídky, tvoří videa (no jen se koukněte na youtube,com kolik jich tam najdete) atd... blázni *5*
  • supeeeer!

    mě nejvíc dostaly ty scény jak zpívají "Super Trouper"a"Take a chance on me". To bylo super.Bennymu to tam moc sluší jako námořníkovi! *3* *4* *14* *4* *1* *15* *8* *8* *7*
  • upa dokonalý

    je to uplně skvělej film a i když je z titulkama tak se to dá stíhat a vubec to není špatny...proste bych tento film doporučila každýmu kdo se rád zasměje a kdo si rád připomene stará léta kdy vládla muzice abba *3*
  • super

    no prostě super bylo to fakt výborné byla jsem 2krát v kině ale určitě půjdu zase no ufff je to super nemám slov super super *4* *4* *1*
  • ferrerrka

    :)

    Ahojky tenhle film byl naprosta parada..v tom filmu je naprosto vsechno. pres skvely herce,hudbu,zpracovani,humor a lasku:)je to naproto genialni a kdyz nahodou budete mit spatnou naladu tak si budte jisty ze tenhle film vas zarucene pobavi:)moc se mi to libilo:)
    • Re: :)

      mno ano! super nááázorek! taky se mi ouplně všechno mocka líbilo! *14* *14* *14* *14*
  • klarik3

    upe bezva film

    mno fakt jedinej film,kterej sem videla,kde se trefili obsazenim,mistem deje,hudbou i pribehem...nic neni dokonale a ja nerikam,ze je tento film nejlepsi,ale fakt bomba *1*
  • veronika16

    mamma mia!

    teda naprosto dokonaly! je mi sice 17 a na takvyhle filmy moc nechodim...dala sem si ale rict a sem fakt nadsena...skvela muzika,herci,proste od zacatku dokonce sem to sledovala bez dechu a brecela sem smichy zvlast u pasaze kde z more vylezou ti chlapi a zacnou tancit s tema ploutvema na nohou....piercuv zpev mi sice trochu kazil usni bubinky ale dalo se to...no a meryl ta byla proste uzasna....celej film maximalne luxusni...du na to znova dvd si koupim i kdyby se delo cokoliv protoze neco tak dokonalyho sem dlouho nevidela:) *1* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit