Přejít na výpis diskuzí

Mamma Mia!

FILM 29.7.2008 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mamma Mia! je nej filmík! ♥♥♥

    ahoj lid! já úplně souhlasim! byla jsem dvakrát a dvd si objednám k Vánocům, jelikož bude na skladě až 15.listopadu, tak mám na něj políčeno i s CD soundtrackem! tak úžasný obsazení, a jak to naspívali, to bylo úplně boží! fakt se mi to strašně líbilo a musím se přiznat že jsem řvala! ale nejen smíchem, opravdu jsem brečala! je mi 13 a to se mi teda nestává! fakt super film! *14* *14* *14* *14* *14*
  • maia.xx

    Mamma mia s Meryl Streep

    Moc pěkný film!Meryl Streep umí bezvadně zpívat a na svůj věk taky dobře tancovat.
    • Re: Mamma mia s Meryl Streep

      přesně tak! ona je opravdu bááječná tanečnice a zpěvačka a herečka a všechno uplně bombovýý! ve škole jsme měli psát sloh o našíí nej osobnosti a já 13-ti/14-ti letá holčina si vybrala... Meryl Streep! já jí úplně žeru nn! .jááááááááááá žeru všechno všechny z mamma mia!
  • Mamma Mia a amanda frien(sofie)

    Já když jsem na tom byla v kině tak mě šlo pořád slišet!!Bylo tak sranda kámošce ten film zamotal hlavu a zítra půjde co páte!
    • makajda

      Re: Mamma Mia a amanda frien(sofie)

      jo je to bezvadnej film taky sem na tom byla v kině bohuzel s kamoskou o ktery se neda rict ze je kamoska ale to odbocuju no proste jeden pan se tam strasně řehnil...jako byla to sranda ale taky hezkýýuž pred tim filmem se mi abba libila amam vsechny pisnicky od nich..mimochodm v tom filmu nehráli zzpevaci z abby jento nazpívali *1* *1*
      • sweet_terule

        Re: Re: Mamma Mia a amanda frien(sofie)

        vy asi nikdy neslyšeli ABBU. Ve filmu zpívali herci proboha... *4* *1* A mimochodem hráli tam, teda jen křoví nu...xD Při Dancing Queen toho piráta co hraje na piáno...xD A pak myslim ještě na konci... *15*
      • Re: Re: Mamma Mia a amanda frien(sofie)

        nn! hrály tam dva pánovéé z ABBY! a nazpívaly to herciii a jedna písnička tam hrála od ABBY nazpíívanáá! já ten film miluju a tak vím co kde kdy jak proč bylo nebylo atdddm!Benny Andersson a teď mi sakra vypadlo to druhýý jméno toho druhééého.......Bjorn Ulvaeus! jasan! mno tak to máš! hihi! objevili se tam při písničce dancing queen jeden→ten co tam hrál na piááno! a druhý ke konci jak tam byli jako bohové nebo andělééé tak tam byl ten druhý! mám mamma mia! v malíčku! *3* *3* *3* *15* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • mamma mia

        mně se líbí jak ty nový verze ale i ty starý!A vám? *3* *4* *15* *4* *5* *5* *1*
        • Re: mamma mia

          já žeru všechny!! teda myslim ty od hercůů z Mamma Mia! a od ABBY! :) *14* *1*
      • zashleytisdale

        Re: Re: Mamma Mia a amanda frien(sofie)

        to neni pravda herci v mamma mia to nazpívaly do toho filmu a ja mam soundrak *15* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4*
  • heath.4ever

    soundtrack

    ahoj!kdyby jste chtěli soundtrack z filmu tak běžte na
    http://lewis99.webovastranka.cz/f ile/1768_Mamma_mia_SOUNDTRACK
    • Re: soundtrack

      ahojky, o soudtrack bych moc stála, ale na tvém odkazu to nemůžu najít....nevloudila se tam nějaká chybka?
  • super film

    Byli jsme na tom s mým mužem, dcerou a jejím přítelem. Skvělý film, jelikož miluju ABBU a samozřejmě Pierce Brosnana, rovněž tak skvělá Meryl Streep i ostatní herci, tak jsem si nemohla nechat ujít. Super, super, super!! Hned bych šla znovu. Už se těším na DVD.
  • pawlla.m

    Musíte vidět

    Tak taky jsem byla na filmu, už se mi líbil v ukázce *14* , kterou jsem viděla, a tak jsem neváhala a vyrazila jsem do kina. Hrozně se mi líbil *14* . Vůbec se vám tudíž nedivím, že jste ho zkoukli vícekrát. Na DVD se taky těším. Určitě se na tento film vydejte. *3*
    • Re: Musíte vidět

      ja sem na tom byla s kámoškou 4 krát na dvd se taky moc těšim *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • uzasnej film

    byla sem na tom 3x v kine a cekam na dvd jako naprosto neprekonatelnej fil!....herci.. kdo nevidel vrele doporucuju!!!!!... fakt kráááásný to je! *14* *14* *14* *14*
  • teryssekk

    kásnej film!

    Tak na tom sem byla 2x v kině a klidně bych šla znova skvělý obsazení herců , skvělá muzika,skvělá zábava , prostě super film,DOPORUČUJU NA NĚJ JÍT ! *14* *1* *1* *1*
  • Mamma Mia!

    Skvělej film! bavila jsem se od začátku až do konce *15* Vřele doporučuju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit