Přejít na výpis diskuzí

Milionář z chatrče

FILM 27.1.2009 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten milionář je velmi šukézní že?
    • Ano souhlasíím, je velmi šukézní, každý by cho chtel
  • wow and wow and wow

    je to mazec filmik nej.co jsem videla 8 oskaru si zaslouzil - nemam co rict proste WOW AND WOW AND WOW *1* *14*
  • Písseeň :)

    Ahojky nevite jak se jmenuje ta písnička nakonci??dík za odpověď
    • Latika's theme
  • lucine.cz.ka.ulitz

    ..;);)))

    je to můj oblíbený film..fakt moic ho miluju..nechtěla bych žit v Indii ale dokonalost
  • barka32

    Super,ale...

    Je to úžasnej film.Byli jsme na něm se školou(byly tam sice titulky,ale nevadí) a musim říct,fakt se poved,ale je to mainko smutný,zároven sranda a taky drobet drsný...Ale celkem mě štvě,že se TADY o něm moc nepíše.Jo,dozvíte se o čem je,ale je tu docela málo herců...No ale je to fakt SUPER film. *3*
  • cajushka

    Naprosto úžasný film

    Když všichni do nebe vychvalovali Stmívání, řekla jsem si fajn... půjdu na to... ale abych pravdu řekla, moc mě to nenadchlo. Po chvíli váhání jsem se rozhodla jít do kina i na Milionáře, přestože jsem od toho moc neočekávala. Ovšem v kině už při prvních 10 minutách jsem byla absolutně ohromená a párkrát mi ukápla i slza. Můj konečný result: Báječné, úžasné, skvělé, ohromující, prostě mě ten film otálně dostal!!! *3* Režisérovi i hercům patří veliká poklona *4* Nádhera!!! *4* *14*
  • ellie007

    :-)

    nemá to chybu.. řekla bych že život v Asii je tam dokonale vystižený *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: :-)

      život v indii a ne v asii!!! *8*
      • lucine.cz.ka.ulitz

        Re: Re: :-)

        jenže Indie je v Asii ty zeměpisářko :D
      • Re: Re: :-)

        myslíš že teba v arábii je to jiný??
  • luc_luc

    :-)

    Nejúžasnější film jakej sem kdy videla!Ani se nedivim ze ma 8 oskarů *4* *5* ...
    • Re: :-)

      Viď? souhlas..jedinej film,při kterým sem neodlepila oči z plátna.. *4*
  • mayinqa

    Úpe good FIlm

    Nejlepší film na světě, fakt je úpe mocz pěkný moc se mi líbí ten konec no úpe celej film :) *14*
  • Dabing

    Ahoj lidičky..chtěla jsme se zeptat jestli je to dabovaný nebo s titulkama?já sjem to ještě neviděla,ale hrnu se do kina:)
    • Re: Dabing

      Je to s titulkama, ale i s tím to stojí určitě za to! *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit