Přejít na výpis diskuzí

Milý Johne

FILM 29.12.2009 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U tohohle filmu máte husí kůži, oči zalité slzami a pocelou dobu oplýváte nadějí, že to dobře dopadne... Opravdu doporučuji. Amanda i Channing odvedli perfektní výkon a jejich lásku a beznaděj jim "sežerete i s navijákem"!
  • Miluju tenhle film. Mám ráda Amandu a Channinga. Vždycky mě to rozbrečí... *2* *14* ♥ Doporučuju! *1*
  • Film jsi momentálně stahuju tak snad to bude supr :-)
  • WoW!

    Jsem kluk a slaďárny v lásce zrovna nemám..ale tohle je nepřekonatelný, nejlepší film, kterej jsem kdy viděl, můžu 1000%dooručit..chhtělo se mi i brečet když řekl místo..brzy naschledanou...sbohem..doporučuju. ..nádhernej film a když to řeknu já! tak to je co říct! *1* *3* *4*
  • Ozázka

    Nevíte kdy přibližně bude vytvořen český dabing?
    někde jsem si četla tyhle komentáře a nějáká holka řekla že na tom byla v kině...takže bylo to český nebo si to měla s titulkama??
    ...
    s titulkama to podle mě není ono..místo toho abych si užívala děj nebo prostě abych se dívala na film..tak musim číst titulky...takže z toho filmu pak zkoro nemám nic.. *9*
    • granger.hermiona

      Re: Ozázka

      Ahoj český dabing už je dávno v kině to bylo s titulky a nadobované to najdeš v ulozto.cz
  • werma

    nwm

    podle me to neskoncilo tak ze primo uz byli spolu ale ze se bjali jako pratele a jak se oba vzajemmne milovali ze pozdeji byli zase spolu ten konec mohl byt trochu presnejsi no ale jinak super film kdyby bylo pokracovani nebylo by to spatny *3*
  • Knížka

    Ahoj chtěl jsem se zeptat dá se tato kniha někde stáhnout online na internetu zkoušel jsem hledat ale nenašel jsem.Dík
  • ??

    Teď jsem to viděla na netu...celku hezký čekala jsem od toho víc ale to neva...ale zajímá mě jestli to skončilo tím jak ona seděla v tý restauračce a pak se objali...to jako znamená že zas byli spolu nebo to pokračuje dál?? *7* *7* Moc děkuju za odpověď
    • luida

      Re: ??

      Ano, prostě to tak skončilo. Sice nevím, co to má znamenat, protože v knížce to bylo jiný, ale oni si to tak udělali.
      • Re: Re: ??

        a jak to skončilo v tý knížce ?
  • ddaaddaa

    SOUNTRACK

    Nevíte nekdo jak se jmenuje sountracj k filmu nebo kdo ho hraje dík
  • nelmo

    nádhera

    Kráásnej filmík.....před chvilkou sme na tom byli v kině *1* a je to úžasný a taky mě to dost rozbrečelo *1* *1* *1* *15*
    • hanyska

      Re: nádhera

      v jakým kině?..kde? *9* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit