Přejít na výpis diskuzí

Mlhy Avalonu

FILM 4.3.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ke stazeni!!!

    The Mists of Avalon (2001) ke stazeni zde: je to teda v angline...

    http://subscene.com/e nglish/the-mists-of-avalon/subtitle -134010.aspx
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*
  • Shanim

    Mam velky zajem o tenhle fim, jestli nekdo vi, odkud se da stahnout, piste prosim na muj mail Killer.mausie@atlas.cz *3*
  • Mordred alias Hans Matheson v TV!

    Dnes jsem ještě mimo jiné objevila v novém tv programu, že v úterý 3.8.2010 dávají na Nově v 9.30 ráno první díl filmu MLHY AVALONU /2001/ a ve čtvrtek 5.8.2010 ve stejném čase druhý díl, kde již hraje "náš" chlapec.
    Tak se nezapomeňte dívat! *5* *4*
    • Re: Mordred alias Hans Matheson v TV!

      jasan že jsem se dívala a div jsem hansika nevykoukala *14* *1* mamka mi pořád musela připomínat ať tolik nevalím na něj oči *14* je moc krásnej, ten účes a tetování mu slušelo tak, že jsem z toho byla úplně hotová v dobrým slova smyslu *14* a jeho bojový scénky mě mile překvapily, směle bych se mu svěřila pod jeho ochranný křídla *4*
  • V TV!


    MLHY AVALONU /1.díl/ , r. 2001 od 16.30 na NOVA CINEMA!
    MLHY AVALONU /2.díl/, r. 2001 od 18.15 na NOVA CINEMA!

    Dnes v pátek 8.5.2015!!!

    Dívejte se.
  • Pohlavni styk..

    ..mezi sourozenci byl z celeho filmu to nej! Stejne jako Mordred *1*
  • Hodnoceni

    Nezklamal ani neoslnil *5*
  • Jednou a dost

    Tohle bylo opravdu až moc feministicky zpracované a tak nějak jsem z toho měla smíšené pocity... Moc rozvláčné, jakoby bez děje a také nudné. Tohle mi opravdu stačilo shlédnout jednou a vícekrát už to vidět nemusím. 5 bodů z 10, víc nedám..
  • Hans Matheson interview - Mlhy Avalonu 2001

    Myslíš si, že Mordred je neodmyslitelně zlá postava?
    On byl odmítnutý a opuštěný a to je to, co bylo předtím než se stal zlým. Myslím, že je to případ mnoha lidí, kteří ve svých životech ubližují. Jejich bolest končí tím, že přecházejí na špatnou cestu. Zlo a dobro v něm bojují, ale je to zlo v jeho krvi, proč nemůže přestat.

    Co je jeho dobrou stránkou?
    On opravdu chce milovat. Chce normální rodinný život. Má láskyplné myšlenky, ale někde dál v příběhu jsou věci příšerně zlé.
    • Re: Hans Matheson interview - Mlhy Avalonu 2001

      Proč prahne po koruně?
      Je to jeho osud. Jeho předurčení. Je velmi zahořklý z toho, že jeho matka, Morgaine, a jeho otec, Artuš, ho nechtějí "uznat", protože je dítě z incestu. To je něco, co automaticky přináší něco temného do jeho charakteru. Mordred ztělesňuje opravdovou příčinu jejich nepřátelství. Je si později vědom, že nebude mít nic k žití, nebo zabije svého otce - to ho nakonec dovede k zabití otce.
      • Re: Re: Hans Matheson interview - Mlhy Avalonu 2001

        Čeho ses bál při práci s ženskými herečkami?

        Ničeho. Všechny byly milé. Myslím, že jsme všichni strávili velmi krásný čas tvorbou tohohle filmu, učením šermu a jízdou na koních. A Uli je fantastický. Je jeden z činných režisérů.

        Takže snem každého kluka je být na Camelotu a hrát tuto roli?

        Nevím, vážně. Mě jde nejvíc o to ztvárnit pravdivost charakteru a emocí. Můžu být na Camelotu nebo v Soho, je to vážně jedno. Ale opět, je krásné být mezi meči a hrady.
  • MLHY AVALONU (2001)

    První část dávají na Nově od 10.10 hod. ráno 2.5. (sobota) *3* Tak se dívejte, i když pokud mi paměť slouží dobře, tak Hans bude hrát až v části druhé. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit