Přejít na výpis diskuzí

Mluv

FILM 31.10.2008 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mluv...

    Tenhle film je fakt úžasnej..Kristen je fakt dobrá herečka(jinak bych na tuhle stránku ani nešla *3* )...Koukala sem se na něj a prostě vás to vezme do děje a to se jentak nestává *1* ....
  • stefanie555

    ....

    Je to o psychycky labilní holce kterou znásilniny na večíru a zavolala poldy....ale ona nikomu neřekla kdo to byl......nebo co se jí vůbec stalo.
    Velmy depresivní film...a možná mi trochu připadalo že má rozdvojenou osobnost.
    Jinak skvělý film..a super dabing!!!
  • michaela23

    ??

    Ahojík mohla bych se zeptat očem přesně tenhle film je a jestli je hodně smutný??? děkuji za odpověd *4*
    • film je to dobrý a, že by byl smutný to se ani říct nedá jen že má ty deprese ale doporučuji *1*
    • your-darling

      Re: ??

      je o holce,kterou zavrhli protože zavolala poldy na nějakej večírek,kde jí znásilnili a ona se z toho ted dostává...
      psychicky je v prdeli,ale nakonec to někomu řekne a oni se za ní postaví..
      je to moc hezký..jukni... *14*
  • janickadp

    <3

    Skvělej film a halvně docela smutnej .Dívala jsem se na něj jenom kvůli Kristen ale začal se mi líbit . Je v češtině na www.uloz.to *3*
    • your-darling

      Re: <3

      jo přesný..ani mě to nějak extra nezajímalo,ale když sem viděla ten příběh..dost reálnej...tak super... *14*
  • Ahoj

    konecne sem ten film nasla online na netu takze se du hend kouknout podle popisu a fotek vypda vazne dobre
  • mkbh

    mh

    ok tak se přiznám fakt mě na konci rozbrečel.
    • Re: mh

      Vážně skvělý film. Kristen se role zhostila opravdu dobře. Na konci mě film taky rozbrečel.
    • your-darling

      Re: mh

      přesně...boží... *1* *1*
  • mkbh

    mh

    tak tenhle film je něco. několikrát se mi chtělo brečet kristen je tam skvělá a film je celkově skvěle zpracovanej. hudba je tam taky skvělá. tenhle film fakt doporučuju. Sice je to smutný ale stojí za to se na něj podívat
  • woow

    tenhe film je úžasnej viděla jsem ho anglicky s titulka a musim říct že na mě udělal dojem postavy,herecké výkony a celý přiběh všem doporučuju *4*
    • Re: woow

      a kde si ho videla???..aj ja ho chem vidieť!:) *15* *7*
      • Re: Re: woow

        ok tenhle film jsem stáhla z uložto.cz prostě na jejích domovské stránce napiš speak a už ti to najde pokud tam napíšeš film česky "mluv" tak ti to nic nenajde *3* je to anglicky avi, a dost dobrá kvalita, titulky najdeš na titulky.com a nemáš zač *4*
  • kajinek011

    =)

    Mám ráda tento druh filmů a myslím,že stojí za shlédnutí. Pokud by někdo chtěl poslat odkaz ke stažení,klidně mi napište vzkaz *3*
    • Re: =)

      Prosím prosím odkaz...Napiš mi pls do vzkazů..Lily
    • Re: =)

      ahuj prosimte posles mi ten odkaz na to stahnuti filmu speak(mluv) moc dekuju nemuzu to najit
  • Prosíím

    Prosíím můžete mi někdo do vzkazu sme napsat kde se dá stáhnout ten film??Prosíííííííííím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit