Přejít na výpis diskuzí

Mluv

FILM 31.10.2008 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • woow

    tenhe film je úžasnej viděla jsem ho anglicky s titulka a musim říct že na mě udělal dojem postavy,herecké výkony a celý přiběh všem doporučuju *4*
    • Re: woow

      a kde si ho videla???..aj ja ho chem vidieť!:) *15* *7*
      • Re: Re: woow

        ok tenhle film jsem stáhla z uložto.cz prostě na jejích domovské stránce napiš speak a už ti to najde pokud tam napíšeš film česky "mluv" tak ti to nic nenajde *3* je to anglicky avi, a dost dobrá kvalita, titulky najdeš na titulky.com a nemáš zač *4*
  • majdah

    speak

    Tenhle film je opravdu uzasnej,jeste sem nevidela lepsi film a Kristen Stewart tu roli zvladla na jednicku.Urcite doporucuji *14*
    • Re: speak

      prosimtě řekneš mi co se stalo že se sní nikdo nebaví nebo prostě v ten den?prosím kdyžtak napiš dík.ps stačí jen sem napsat.
      • Re: Re: speak

        To musíš vidět, jinak se to nedá uplně pochopit..teda jako dá, ale vážně to je skvělej film..po týhle roli jsem měla Kristen ještě raději..x)
        • Re: Re: Re: speak

          a kde si ho pls sehnala fakt ja uz nwm kde ho mam najit*9*vubec nikde neni *9*
          • Re: Re: Re: Re: speak

            hej lidi tak zkuste ulozto.cz *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: speak

              jj tedka si to odtama stahuju!!!! teprv sedm procent a fakt se nemůžu dočkat až to uvidim!!!!!
  • Prosíím

    Prosíím můžete mi někdo do vzkazu sme napsat kde se dá stáhnout ten film??Prosíííííííííím
  • mkbh

    mh

    ok tak se přiznám fakt mě na konci rozbrečel.
    • Re: mh

      Vážně skvělý film. Kristen se role zhostila opravdu dobře. Na konci mě film taky rozbrečel.
    • your-darling

      Re: mh

      přesně...boží... *1* *1*
  • speak

    kristen byla ve filmu proste uzasna!!!krasnej a zajimavej film.doporucuju vsem!
  • kajinek011

    =)

    Mám ráda tento druh filmů a myslím,že stojí za shlédnutí. Pokud by někdo chtěl poslat odkaz ke stažení,klidně mi napište vzkaz *3*
    • Re: =)

      Prosím prosím odkaz...Napiš mi pls do vzkazů..Lily
    • Re: =)

      ahuj prosimte posles mi ten odkaz na to stahnuti filmu speak(mluv) moc dekuju nemuzu to najit
  • Super

    Super film a ten Andy je hnusná zjebaná děvka *16* *16* *16* *16*
  • kaackaa

    speak

    nevite nekdo kde bych ten film mohla sehnat?? *7* *4*
    • Re: speak

      kde je?
  • gigles

    luxusní

    filmik jsem pred chvilkou videla a je totalne luxusni, na konci jsem se malem rozbrecela :-D
    • Re: luxusní

      prosímte kde jsi sehnala ten filmik ???
  • Mluv

    kde jste sehnaly ten filmik,?? prosím poradte

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit