Přejít na výpis diskuzí

Moderní popelka

FILM 4.3.2007 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 130killer

    ...

    http://s3.bitefight.cz/c.php?uid=10 4521
  • love

    uplně nejkrásnější filmííík na světě.... *14* *14* *14* *14* já ho uplně miluju koukááám se na něj furt... a je uplně nádhernej... *14* *14* *14* *14* *14* miluju ho...!!!! *14* *14*
    • krista1313

      Re: love

      jj presne ja taky videla sem ho presne a to nekecam 532 krat :-) *1* *1* *1* *1* *3* *3*
  • *in love*

    *14* Nejkrásnější nejlepší a prostě ten nejúžasnější film cso sem kdy viděla...koukám na to skoro každej den*15* a nikdy mě to neomrzíííí....Milujůůůů *14* *14*
  • tkindlova

    BEST!!!

    Miluju ten film proste!!!Sice to neni realita,ale pohadka...ale myslim,ze kazda z nas by chtela byt jako Sam ( Hillary Duff )..Poprvy sem se u toho rozbrecela... *15*
    • Re: BEST!!!

      jo, já se taky rozbrečela ... *14* *14* *1*
  • hanka2341995

    j

    Je to super filmík
  • alexavril

    len tak

    tento film je fakt super hilary je dobre herečka *1*
    • Re: len tak

      Caw mas nejaku sbirku...plagaty,ustrizky albo clanky s casaku...od Hilary Duff????plsky odpis
  • Už vím

    no tak moji otázku už považujte za zbytečnou. No jo to je tak když se někdo nepodívá prvně na ostatní příspěvky *3*
  • Nevíte název písničky a zpěváka

    Ahojky, chtěla jsem se zeptat nevíte, kdo zpívá tu písničku, co hraje, když Sam a Astin poprvé spolu tančí na tom plese venku??? dík moc *3*
    • Re: Nevíte název písničky a zpěváka

      jj wim je to od edwina McCaina odkaz je tady: http://www.youtube.com/watch?v=f0hv OdYVTG0&feature=related doufám že sem ti pomohla *3* *4* *5*
  • love

    *14*ten kluk co hraje toho prince je fakt božskej....úpa ho žeru...kdybych mohla tak ho zbalim.... *14* *14* *14* *14* vrostě je nádhernej
  • the best romantique

    tento film je naprosto úžasný.....Chad je úplně nádherný a Hillary super zpěvačka *4* lepší slaďák neznám *5* *14* *14* *14* *4* *8*
    • Re: the best romantique

      všímáte si že hilary hraje v těch nejlepších fimech *14* je to fakt best film *14* *4* *4* *4* *14* *1*
      • Re: Re: the best romantique

        to je fakt, že Hilary hraje obvykle v těch nej filmech *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit