Přejít na výpis diskuzí

Modrý kód

FILM 25.3.2017 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Modrý kod je pitomost nad pitomostí! Po 15 min. jsme museli přepnout, zlatá ordinace, tam se aspoň něco děje, Bobo a Heluš jsou ikony :-)
    • Pane Josefe tak to máte pravdu. Tento modrý kód je zoufalství...
  • Nepodařená kopie amerického seriálu Noční směna(The Night Shift)téměř stejné scény,stejné kulisy. Provedení jako ochotnické divadlo, chtěl bych vidět takovou pohotovost někde na okrese. V dnešních podmínkách, kdy je nedostatek personálu.
    • Vždyť je to jen seriál a určitě nemá ukazovat skutečnost, jak to chodí na urgentu. Ikdyž kéž by to tak bylo ve skutečnosti!!!
      • Jenže podle reklamy to právě tu skutečnost ukázat mělo!!!! Cituji z oficiálních stránek Primy: "Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí"....to abych se bála kolem nemocnice i jít!!! Takto opravdu život v nemocnicích neprobíhá. Aby s veselou tváří lékař ukazoval rentgenový snímek pacientovi a pobaveně mu řekl, že má krásně propíchnutou plíci dřevěným kůlem???? No to je přeci šílené!!!!
  • Snad jako komedie , ale jinak něco zoufalého,po půl hodině jsem s tím skončila *16*
  • Byla jsem zklamaná. Příliš mnoho krve a příliš neskutečných keců a neskutečných situací. Ředitelka zeměkoule staniční sestra, která si otevírá hubu na doktory a diriguje je, ve fofru, který tam vládl, mají čas ještě se zaobirat haranty a nosit jim chlebíčky, arogantní starostka.... víc moc nevím, protože jsem se na to vykašlala a radši to přepnula. Já jsem tušila, že tak masívní reklama nevěstí nic dobrého.
  • Prosím Vás zdělte mikdeta nemocnice je.Tam by jsemchtěl ležet.Prosím vás kdejstezebrali tu ochotu lékařskou.Tam snad musí být i radost umřít.Budte vrealu.Možná kolem protekcí skáčou,ale lékařská arogance,ješitnost,důležitost kterou umí vám patřičně dát najevo.Je to blábol všech blábolů.
  • To snad někdo posbíral veškeré herecké ztroskotance a obsadil je do tohoto seriálového paskvilu.
    • To nejsou ztroskotanci, ale takzvaní neherci. Příbuzní a kamarádi zaměstnanců Primy (každá koruna se počítá), možná i lidi co se přihlásili na konkurz s přesvědčením, že jsou herečtí géniové. Je to vlastně kompars, který oproti hercům nestojí moc peněz, ale také jejich výkony nestojí za nic. Bohužel, herecký projev některých, byť známých herců, je v tomto seriálu velmi podobný. Absolutní propadák!!!!
    • Přesně moje slova :-D Ač jsem se snažila tomu dát šanci a přemáhala jsem se, nepodařilo se mi dívat víc jak 20 minut. Je to příšerná *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit