Přejít na výpis diskuzí

Monte Carlo

FILM 11.6.2010 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdarec lidi neres te to nekdo ma jinej názor ale nemusite sem psat oni takovi veci ja ji sice taky nemusim ale proti ni nic nemam je hezka umizpivat a muzeme bejt radi ze nekdo vubec zpiva songy ma celkem goood a filmy ma taky dobry a jestli to vazne chcete resit tak si poridte nejakej blog o ni a komu se to nelibi at si prdelku polibí *1* *3* *4*
  • kkatyperry
    Můžete mi nikdo vysvětlit co to tady nacvičujete. Selena není žádná pí....., já nikomu nechci kecat to jeho názorů, ale říct že je Sel pí.. je celkem slaboduché . Pochybuji že nikdo z vás Sel zná tak dobře aby jste o ní říkali že je pí... . Myslím že Selena toho dokázala mnohem víc než aby jste jí mohli říkat píča, na její věk je její práce práce kamerou přímo pozoruhodná a nazvat jí pí.. že jak už jsem řekla VELICE slaboduché a ubohé !
  • Tak už jsem to viděla :) Stáhla jsem si to a je to celkem dobrý. Jen ta zápletka je trošec ohraná...nejdřív jsem si myslela, že to je něco na způsob Italských prázdnin ale tak je to jinačí. Sel je jako vždy úžasná takže dávám filmu 90% *3*
  • kolikátýho to přesně bude u nas v kině ?? *3*
  • lady-kate
    Selena je píča!!!!! a nepíšu to proto, že nemám ráda Justina, naopak já ho miluju! A Selena se k němu nehodí!!!! Je to šlapka, fujky! *10*
  • ona není p**a,ale ty si P*
    ČA A K TOMU VYCHCANA. *12*
  • teweska112

    ..

    Twe dite do P*** !! když selenu nemáte rádi tak sem vůbec nelezte!! Nikdo neni zvědavej na ty vaše keci vo tom jak je selena blbá a že je šlapka..! co si vo sobě vůbec myslíte..? příště si tyhle keci vodpusťte!!
  • kciik

    ????

    Děláte si srandu? Selena se vám nelíbí jen pro to, že chodí s Justinem Biebrem. Nemám pravdu? Nechte jí bejt!
    • teweska112

      Re: ????

      si padla na hlavu nebo co..? například já mam selenu ráda ae o bíbra bych si neopřela ani kolo!! ani nechápu co na něm vidí..! po bíbrovy letí jedině tak 5 letý pipiny..! ty totiž ještě nemaj rozum!!
      • Re: Re: ????

        Selena gomez je ta nejlepší spěvačka a herečka na světě mohla si teda vybrat líp i celá moje třída se mnou souhlasí,že je beiber jenom šáhlý buzík.
      • Re: Re: ????

        ježiš nechte ho bejt.... mě je 14 skoro 15 a Justina Biebra mám ráda.. samo sebou že nešílim když ho vidim v časopise.. ale poslouchám ho a občas si najdu i nějaký to videjko... a buzna asi neni.. páč chodí s holka... např: Jasmine Village, Selena Gomez atd.... tak ho nechte už bejt.. je to jenom 17ti letej kluk co dělá to co ho baví... nikoho nenutí aby ho měl rád :)
    • Re: ????

      ja bobra fakt nesnasim!!!buznu jednu priteplenou ae selenu mam odjakziva rada je mi hodne sympaticka-narozdil od citrusky :DDD
  • selly-libu

    Monte Carlo ?

    Nevíte kdy bude Monte Carlo v televizích nebo někde jinde ?
    *4*
    • Re: Monte Carlo ?

      Už je to ke stáhnutí na uložtu - ale nejsou ještě titulky... :-). P.s. Selena je the best nehledě s kým chodí či nechodí
    • kciik

      Re: Monte Carlo ?

      Monte carlo bude v kinech v srpnu
      • selly-libu

        Re: Re: Monte Carlo ?

        a bude v TV nebo v kinech ? předem děkuji *4*
  • selly-libu

    Sell Gomez super holčina

    Sell je suprová holčina nepobírám lidi kteří píšou že je šlapka at si najdou pokejm šlapka at zjístí co to je ...! Sell je úžasná herečka , zpěvačka tak jí neurážejte když ji osobně neznáte ...! ano !
    Selena Gomez - nejlepší na světě ... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit