Přejít na výpis diskuzí

Monte Carlo

FILM 11.6.2010 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ty se chytrilinko nejdruv nauč psát. A asi nejsi uplne v pořádku, když do komentáře, kterej se má týkat toho filmu napises, ať lidi neurazej Selenu a Justina
  • dnes je to v televizi budu se dívat *14*
  • Monte Carlo *3*
  • tenhle film je dobrej moc se mi líbil *1*
  • Sel je úžasná zpěvačka i herečka. To, že se někomu nelíbí že chodí s Justinem Bieberem, tak mu vzkazuju: nepleť se do jejich věcí, je přece na nich jestli spolu budou chodit nebo ne.Kdo Selenu nemá rád, tak ať drží h**u a neuráží ji tady. *16* Selena je určitě super holka, nikdo z nás ji určitě osobně nezná, ale to neznamená že je to k***a,p**a apod.
    Někteří ji viděli na koncertech(těm upřímně závidím),ale to neznamená že ji znáte. *3* Každý má svůj názor, já taky nemusim JB, ale nerozhlasuju že je teplej, d***l atd.. Jak to proboha můžete vědet ??!! Když ho neznáte tak o něm neříkejte že je teplej !!! A když je teplej, tak mi teda vysvětlete, jakto že chodí s holkama ?? Já se JB nezastávám, zastávám se pouze Sel, kterou mám ráda a proto se tu zmiňuju o Justinovi.Ok, asi jsem to pochopila, buť urážite Selenu, protože se vám líbí Justin a Seleně závidíte. Anebo se vám nelíbí že Sel chodí s Justinem, o kterém si myslíte že je gay. A poslední možnost: nelíbí se vám aní Selena ani Justin a tak tu píšete jak jsou hrozný. Jak by jste se cítili, kdyby o vás někdo napsal, že jste teplý, neumíte zpívat a plno jinech sprosťáren ??? Asi by se vám to nelíbilo, a proto (i když Selena ani Justin si to nepřečtou) je tu neurážejte !! Komentáře nejsou k tomu aby jste se tu pomlouvali navzájem, např. ona je š****a, protože říká o Seleně že je š****a. Komentáře jsou k tomu, aby jste vyjádřili svůj názor, a když někdo řekne, že se mu Sel nelíbí, tak o něm hned neříkejte, jak je blbej, protože to je jen jeho názor.Jak už jsem řekla - neurážejte tu Selenku a Justina.
  • Jakeho filmu ?? *3*
  • Selena je výborná zpěvačka i herečka. Mám ji moc ráda. Má moc krásné filmy i klipy :)). Přeju jí, ať jí to s Justinem klape. Mám je oba mooc ráda :)).
    Filmy např. :
    A zase jedna popelka nebo Monte Carlo - (Selena)
    Justin Bieber - Never Say Never - (Justin)

    Filmy jsou krásné!!! *3*
  • Mě se nejvíc líbila písnička která hrála na začátku filmu,ale nevím jak se jmenuje.Nevěděl by to někdo??? *9*
  • je to dokonalej film :) ♥ a jsem strašně ráda že tam hrajou moje 2 oblíbený celebrity Selena Gomez a Leighton Meester :)
  • Tomuto filmu dávám 100% *14* *14*
  • Je to ta nej nej nej nej. Nej nej nej zpěvačka herečka *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • je to pěknej film..ale podle toho jak byly všude videa a ukázky na ten film než vyšel tak jsem očekávala trochu víc ..ale pekný tak na 85%
  • verik93
    PRO HATERY!
    Takže takhle: Ten do má rád Justina Biebera a Sel ne, tak ať jde na jeho dizkuzi a přestane tu urážet Selenu! Ten do má rád Selenu a Justina ne, tak je tu sice správně, ale ty kecy o Justinovy byste si taky mohli odpustit, protože tohleto je Selenky dizkuze a jestli jste fakt fanoušci co mají Selly rádi, tak byste věděli a hlavně byste si všimli, že Sel je s Justinem fakt šťastná a milují se *14* Nevím proč vám to tolik vadí. Nechápu vás! Když se nad tím zamyslíte, tak ani jeden zvás tu neříká pravdu, protože ten kdo říká že miluje Justina a nesnáší Selenu, lže, protože kdyby mu fakt tolik na Justinovi záleželo, tak by byl rád za to že Justin si někoho našel! A ne tu dělat histerycký scény o tom jak je Selly strašná a čekat že si někoho z vás 'šílenejch fanynek' Justin jednoho dne vezme! Ten kdo má rád zase Selenu, by měl být taky rád za to že jí vidí se usmívat a že je šťastná! Tak proč jim stojíte v cestě?! Vlastně jim ani v cestě stát nemůžete, a je to blbost, tu takhle nadávat a ponižovat je, když oni si to stejně nikdy nepřečtou a hlavně se díky vám nikdy nerozejdou!! Takže stejně tu těma kecama o tom jak jsou strašný nic nevyřešíte, akorát tu ukazujete jak jste trapný *3*
  • zdarec lidi neres te to nekdo ma jinej názor ale nemusite sem psat oni takovi veci ja ji sice taky nemusim ale proti ni nic nemam je hezka umizpivat a muzeme bejt radi ze nekdo vubec zpiva songy ma celkem goood a filmy ma taky dobry a jestli to vazne chcete resit tak si poridte nejakej blog o ni a komu se to nelibi at si prdelku polibí *1* *3* *4*
  • kkatyperry
    Můžete mi nikdo vysvětlit co to tady nacvičujete. Selena není žádná pí....., já nikomu nechci kecat to jeho názorů, ale říct že je Sel pí.. je celkem slaboduché . Pochybuji že nikdo z vás Sel zná tak dobře aby jste o ní říkali že je pí... . Myslím že Selena toho dokázala mnohem víc než aby jste jí mohli říkat píča, na její věk je její práce práce kamerou přímo pozoruhodná a nazvat jí pí.. že jak už jsem řekla VELICE slaboduché a ubohé !
  • Tak už jsem to viděla :) Stáhla jsem si to a je to celkem dobrý. Jen ta zápletka je trošec ohraná...nejdřív jsem si myslela, že to je něco na způsob Italských prázdnin ale tak je to jinačí. Sel je jako vždy úžasná takže dávám filmu 90% *3*
  • kolikátýho to přesně bude u nas v kině ?? *3*
  • lady-kate
    Selena je píča!!!!! a nepíšu to proto, že nemám ráda Justina, naopak já ho miluju! A Selena se k němu nehodí!!!! Je to šlapka, fujky! *10*
  • ona není p**a,ale ty si P*
    ČA A K TOMU VYCHCANA. *12*
  • Re: Monte Carlo ?

    Už je to ke stáhnutí na uložtu - ale nejsou ještě titulky... :-). P.s. Selena je the best nehledě s kým chodí či nechodí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit