Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední 2

FILM 18.11.2007 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poémoooooc

    Hey lidi, prosim vás stáhněte a pošlete mi písničky z High school musical prooooooooosííííííím :))))) Díky *3*
  • x

    *14* *14* *14* *14*
  • DVD

    ahojda máte to někdo na DVDčku??? ozvěte se mi plsky na mail...prosím mocky *15*
  • ssssuuuuuuuupeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrr rr

    je to nejbáječnější film na světě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • SUPER

    je to mocky skvěý filmík!!mám všechny písničky jsou uplne super..teším se na 3 díl..Zac a Vanesa sou proste super.. *4* *14*
    • Re: SUPER

      je to fakt super filmik hned jak bude trojka du na ni a nemate hsm 1 a 2 na dvd???????????moooooooooc bych je chtela *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4*
      • Re: Re: SUPER

        ja ho mám!!hsm 3 je poslední díl!!to je skoda co?? *10* *10* *9* *9* *13* *8*
        • Re: Re: Re: SUPER

          nene ješte bude čtyřka ale neví se jestli tam bude hrát zac a vanessa ale to by byla pěkná škoda..bez nich by ten film prostě nebyl High School Musical 4
          • Re: Re: Re: Re: SUPER

            Vyjste debilové bude 4 a ´budou v ní hrát stejní herci ako v hsm 3 např.van a zac,ash,lucas
        • škkkkooooodaa

          SUPER to teda fakt není!! ale zase já alespoň budu hereckou!! *1* *1* *3*
  • dobry

    Je to super film *4*
  • Jupi

    Je to supr film.Uz se tesim na treti dil!Mam od nich vsechny pisnicky v pocitaci *3* *14* *14*
  • high school musical 1/2

    jsou to fakt suprový filmíky a Zacovi a Vanesse to tam hrozně sluší *1* *1* *3* *5* *7* *3* *4* *15* *15*
  • Ppááááni(a dámy)

    High School Musical je NEJlepší filmík, co jsem zatím viděla! *15* Pro všechny fandy High School Musical:,,Pojďte se se mnou spřátelit přes internet." Múžeme si psát ne jen o High School Musical, ale i o jinných věcech. Např. se mi můžete svěřit s nějakým problémem atd.... Tak se ozvěte: tonahruska@seznam.cz. Nová kámoška čeká *1*
  • Mazec

    gabriela jo proste kocka..... *4*
    cely film je mazec... jeden z mych nej.... *14*
    • Re: Mazec

      jooo je to fakt dobrý..... *15* *15* *15* *4* *4* a asheli je super *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit