Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední 2

FILM 18.11.2007 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ??!

    ahojk lidi, *3* chtel bzch se opitat elsi nevite nekdo neco co o planovane hsm3..chtela bzch o tom vedet vic.... *4* kuju,dystaak piste na mejla...senkuju baybay *15*
  • Leník

    Ahojky SKVĚLÍ FILM!!!!!! *3* *4*
    • Re: Leník

      film je skvelej ale nejlepsi je ZAC EFRON (neboli Troy bolton:) *14* )
  • Ahojkyy

    AK MILUJETE HIGH SCHOOL MUSICAL TAK SA KUKNITE NA MOJU STRÁNKU www.zackefronn.blog.cz PLS PLS PLS NEZABUDNITE PRIDAŤ KOMENTÁR!!! :D :D
  • HSM CZ WEB

    www.high-school-musical.cz *5*
  • the best

    toto je nejlepsi film jaky sem kdy videla. Uzasni herci skvele pisnicky a vsecko ostatni taky... *15* *8* *4* *14*
  • :-)

    Ale stejně to je super !! *3*
  • Blbooost

    Jednička byla mooc hezká, ale dvojka je o ničem a ještě jsou blbě nadabovaní *9* *13* *16*
    • Re: Blbooost

      JJ,dabing je dost hroznej ...
      • hsm2

        no jen aby *3* ja videla jen 2 a byl to asi ten nej musikaal (snad az po diskoprobehu1( *3*
  • neeeej...

    uuuužasný filmík!! dvojka je neej...hlavně sharpay a ryan!!! *14* *14* *14* *14*
    • Re: neeeej...

      nejlepší jsou Troy a Gagriela *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Skvělý filmík

    Tenhle filmík je úplně nejlepší. Jak jednička tak dvojka je super. Už se těším na trojku *1*
    • Re: Skvělý filmík

      ivco??... ses to ty... iveta z lanzhota??? *4*
      • Re: Re: Skvělý filmík

        Iveta jsem, ale ne z lanzhota
    • Re: Skvělý filmík

      je to fakt supppp *4* Zac je fakt moc rostomilej *14* 2je taky dobrá ale ta Vanessa mě teda překvapila je fakt moc dobrá miluju tenhle filmík je to moc moc moc moc moc suuuupr *3* *14*
      • Re: Re: Skvělý filmík

        Jo je to úžasný filmík nemá chybu *5*
        • Re: Re: Re: Skvělý filmík

          Tak hlavně ať nám to vydrží co nejdýl. Kdyžtak jsem Kopriva403 *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit