Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední 4

FILM 20.12.2008 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kleo96

    hsm4

    určitě hsm4 bude lepší než hsm3 ten byl nudnej ale předchozí byli lepší. *16* *4*
    • muhi

      Re: hsm4

      V HSM 4 nebudou ti které tam byli doposud *16* jen sharpay ... A bude to blbý .. hsm 4 bez všech které známe není hsm *13*
      • Re: Re: hsm4

        Vy jste trapáci.....jeden říká to a druhej zase to.....HSM4 by bylo dobrý jako ty předchozí 3.....a měla by tam hrát jenom ASHLEY TISDALE.....sice to nebude to pravé ořechové ale aspoň tam z nich bude hrát někdo.....VANESSA těhotná není......se ZACEM žádnou svatbu nechystaj.....NEČTĚTE MOC BULVÁRY!!!!!. *8*
        • Re: Re: Re: hsm4

          měli by tam hrát všichni.A muzikál ze střední 4 nebude takže všeci co si to myslí jsou blbí.
    • sharpay1995

      Re: hsm4

      Co já vím tak ve 4 už nebude hrát Zac, Vanessa, Ashley, Lucas a Corbin....takže to mude o nišem!!!!!
      • Re: Re: hsm4

        neini jistý že tam hrát nebudou,možná jo
      • muhi

        Re: Re: hsm4

        souhlasim s tebou
    • komunista1998

      Re: hsm4

      hsm4 bude urcite nudnejsi *5* *5* *5*
  • HSM4

    Já si myslím, že 4 bude ještě lepší, jelikož tam bude Jimmie(Matt) :D A ja ktu někdo již psal, opravdu to bude o Raketákovi, kterej se zabouchne do Tiary :) Porpavdě mě zac ani moc chybět nebude :D
  • kataabara

    Soutěž

    Ahoj na mém blogu je soutěž s HMS, jestli chcete tak se přihlaste. Mějte se hezky! Liduška.
    Adresa mého blogu je:
    www.lidulinda.blog.cz
  • asdas

    AHOJTE LIDI MÁM TU TED SLEVU NA SBIRKY...MAM ICH STRASNE MOC..A CHCI SE ICH CO NEJSKUR SBAVIT...JE TO SE SLOVENSKYCH ALE AJ S CESKYCH CASAKU NEKERE SU AJ S NEMECKYCH TAKE AJ S POLSKYCH CASAKU KDO BUDE MNET ZAJEM TAK NECH NAPISE NA MAIL 12lizzy22@azet.sk POSLU AJ FOTA JESTLIK BUDE TREBA
  • love-halyshek

    Kdo je v hsm 4

    no bude tam v hlavni roli jimmy zota(matt prokop) a zabousne se do tiary gold(jemma mckenzie brown)a i ten dony dion tam bude nevim kdo je ten co ho hraje no a HSM 3je upppeeeee zupa a ten kdo to nevidel tak mu ruplo asik v bedne bez urazky!!! *5* *5* *5* *14* *14* *14* *15* *15*
  • ivetka936

    HSM4

    Teď jsem se dívala na HSM 4 ve všech jazycích a tam jsem se dočetla, že HSM 4 se teprve píše a není ještě jistě, kdo tam bude hrát
    • parket..a

      Re: HSM4

      vole co kecáš jak ses na to mohla dívat když to ještě není natočený??? *8*
      • ivetka936

        Re: Re: HSM4

        Dívala, mělo být v uvozovkách, jako, že jsem dala do vyhledávače HSM 4 ve všech jazycích a z toho mi vylezlo, že se teprve HSM4 píše a že není jistě, kdo tam bude hrát. Ale teď jsem četla, že tam nebude určo Van, ale Zac tam prý hrát má, stejně jako Ashley.
  • HSM4

    JaKoO HSM4 BuDe Ae NeBuDe TaM VaN AnI ZaC..!!Ja To wiM Na 100%ZnÁm Se S MILEY CYRUS..!!!!!PÍŠU SI S NÍÍ!!!
    • kacenka1jb

      Re: HSM4

      co ty si pises z miley??a pres co?
  • rriikkyy

    O HSM 4

    Takže, v HSM 4 nebude van, zac, corbin, monique a možno aj lucas, ale určitě tam bude ash *14* a možná taky zacův mladší brácha Dylan, jo už to nebude jako to bylo ale zajímalo by mě kolik dílu ete bude *1*
    • ivetka936

      Re: O HSM 4

      Mluvili o tom na youtube.com asi před půl rokem, kdy ještě nic nebylo jisté. Má to nést název roky na vejšce, takže Zac s Van se tam objeví, sice minimálně, ale objeví. Má se to soutřeďovat právě na nové tváře ve trojce. Uvidíme.
      • Re: Re: O HSM 4

        Takze vis na 100%..ze se tam Zac a Vanessa a chad a tyhle vsichni co byli v 1,2,3 objevej jo??..proste tech 6..a s pianistkou 7 jo vsichni tam budou??
        • ivetka936

          Re: Re: Re: O HSM 4

          Teď bylo, že Van ve 4 nebude, ale Zac by tam hrát měl, stejně tak Ashley, Corbin, Monique, ale další nevím. Jo a "Troye"táta.
          • Re: Re: Re: Re: O HSM 4

            ja si myslim když ve 4 nebude hrat Vanessa Hudgens tak ani Zac Efron .
  • Sharpey

    Ale Sharpey tam bude ve 4 dílu!!!!!!!!!!!!!! *14* *4* *1* *1*
    • Re: Sharpey

      SHARPAY VE 4.DÍLE NEBUDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
      • Re: Re: Sharpey

        bude ale ne tolik *7* *3* *5*
  • HSM

    hej sry ale myslim zhe 4 uz nebude ale jesi jo tak to je blbi kdyz tam nebude hrat zac,van,...atd...takze jesi bude bez nich tak plo me to uz HSM nebude!!!HSM je jen s van,zacem,ashley...atd...!!! *14*
    • Re: HSM

      pro Lusy: jj máš pravdu,4 už nebude taková jako první 3 díly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit